Dotaz:

Dobrý den,
platím každý měsíc 150 Kč za dlouhodobé pojištění pracovní neschopnosti. Již nějaký čas jsem v pracovní neschopnosti a zdá se, že budu potřebovat minimálně další 2-3 měsíce. Bohužel jsem se setkal s různými informacemi ohledně postupu a plnění této pojistky při návštěvách pobočky. Mohli byste mě, prosím, informovat o tom, co bych měl udělat a jaký postup je nutný, abych mohl začít využívat toto pojištění? Velmi ocením vaši odpověď. Díky.

Odpověď

Dobrý den,
rádi bychom vám poskytli informaci ohledně procesu čerpání pojistného plnění. Je důležité mít na paměti, že pro nárok na plnění je třeba splnit určité podmínky, které jsou pečlivě popsány v pojistné smlouvě. Jednou z těchto podmínek může být například předložení lékařské zprávy potvrzující pracovní neschopnost.

Pro více informací o specifických podmínkách a postupu, který je třeba dodržet pro čerpání pojistného plnění, doporučujeme kontaktovat vaši pojišťovnu. Jsou zde pro vás, aby vám poskytli potřebné pokyny a řešili vaše dotazy ohledně vaší pojistné smlouvy.

Nejnovější dotazy

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli je možné si vzít půjčku bez toho, aniž…

Dobrý den, jestliže se jedná o spotřebitelský úvěr v bance, pak budete muset pokaždé doložit…

Dobrý den, mám na vás jednoduchý, ale důležitý dotaz. Co se stane se zablokovaným běžným…

Dobrý den. Pokud je váš běžný účet zablokován, obvykle existuje několik možností, jak tuto situaci…

Dobrý den, jsem již starší člověk a několikrát za sebou jsem popletl PIN u mé…

Dobrý den, pokud jste opakovaně zadal(a) nesprávný PIN, může být vaše platební karta dočasně zablokována…