Pojištění psů

Potřebujete zdarma poradit s výběrem pojištění psa? Náš poradce je vám zdarma k dispozici.

Nechte nám na sebe telefon a ozveme se Vám.

  Pokračováním potvrzujete souhlas s našimi obchodními podmínkami a s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

  Telefonující kreslená postava, která má za sebou logo ve tvaru F.
  1.
  Zajistíme vám nejvýhodnější nabídky

  a vyjednáme vám lepší sazby, než na pobočce instituce.

  2.
  Detailně vás seznámíme s nabídkami

  a vysvětlíme, jak daný finančí produkt funguje a na co si dát pozor.

  3.
  Připravíme vám smlouvy a zařídíme formality.

  Zkrátka uděláme vše potřebné, aby vyřizování proběhlo hladce.

  Srovnání pojištění psů

  Jsme spolehlivý a ověřený partner
  Srovnáváme 41 bank a pojišťoven
  Ročně pomůžeme více než 2 000 klientům
  Dohled a licence od České Národní Banky

  Jak probíhá srovnání pojištění psů
  s naším poradcem?

  1. Pošlete nám poptávku a my se vám ozveme

  Poté, co vyplníte kontaktní formulář, zavoláme vám zpátky. Společně probereme vaše požadavky, představy o pojištění a další informace, které potřebujeme znát pro výběr nejvhodnějších nabídek.

  2. Projdeme nabídky a vybereme ty nejlepší

  Jakmile máme všechny potřebné údaje, srovnáme nabídky všech poskytovatelů. Projdeme nejen jejich podmínky a limit pojistného plnění, ale také výluky z pojištění. Díky tomu vám nabídneme ty opravdu nejlepší pojistky. A sami si z nich vyberete tu, která vám nejvíc vyhovuje.

  3. Sjednáme pojištění – online, nebo osobně

  Následně už zbývá jen podepsat pojistnou smlouvu. Sejdeme se proto buď osobně, nebo vše vyřešíme elektronicky. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

  4. Hotovo, jste pojištění za nejlepších podmínek

  Jakmile smlouvu sjednáme, stačí už jen zaplatit pojistné, a jste pojištění. A to za těch nejlepších podmínek, které jsou aktuálně na trhu!

  Proč využít služby nezávislého poradce?

  Vyberete si tu nejlepší nabídku

  Když půjdete do pojišťovny, její zaměstnanci vám doporučí jen její produkty. Bez ohledu na:

  • jejich cenu,
  • výluky
  • nebo na to, jak moc odpovídají vašim potřebám.

  Nezávislý poradce si vás vyslechne, připraví analýzu a podle ní najde nabídky, které nejlépe odpovídají vašim potřebám. Z nich si pak sami vyberete to nejvýhodnější pojištění.

  Získáte lepší cenu

  Díky výběru z různých nabídek dostanete mnohem výhodnější pojistku, než když půjdete přímo do pojišťovny. Navíc dokážeme získat lepší cenu i od vašeho současného poskytovatele.

  Šetříme váš čas i peníze

  Ušetříte nejen díky výhodnější smlouvě, ale i proto, že naše služby jsou ZDARMA. Navíc vám ke sjednání pojistky stačí jen telefon. A vše zvládnete za pár hodin.

  O pojištění psů

  Řešit onemocnění, úrazy nebo například škody způsobené někomu jinému. To všechno umí pojištění psů. Kombinuje tak v sobě oblíbené pojistky ze světa lidí: životní pojištění a pojištění odpovědnosti.

  Rozdíl je jen v tom, že místo sebe pojistíte svého mazlíčka.

  Výhodou pojištění pro psy je zejména jeho rozsah. Hradí ošetření u veterináře i náklady na léčbu a hospitalizaci – a to jak v případě úrazů, tak při onemocnění.

  Kromě toho vám pomůže zaplatit také:

  • náklady na hledání ztraceného psa;
  • odškodné v případě, že se nepodaří ztraceného psa najít;
  • škody, které váš mazlíček způsobí někomu jinému;
  • výlohy spojené s opatrováním zvířete
  • nebo například odškodné v případě úmrtí psa.

  Neznamená to ale, že podobný rozsah krytí najdete v každé pojišťovně. Nabídky jednotlivých poskytovatelů se totiž výrazně liší.

  Pokud tedy chcete najít to nejvýhodnější pojištění, obraťte se na naše poradce. Zdarma vám pomůžou najít pojistku pro psa podle vašich představ.

  Další podmínky pojištění psů

  Liší se také výše pojistné částky, kterou poskytovatelé nabízejí. U pojištění psů se obvykle setkáte se sumou od 10 000 Kč do 120 000 Kč. Záleží na tom, jakou úroveň pojištění si vyberete.

  U psího pojištění odpovědnosti se pak pojistná částka obvykle pohybuje mezi 1 000 000 Kč a 2 000 000 Kč.

  Pojistné částce obvykle odpovídá také cena pojištění pro psa. Čím vyšší plnění nastavíte, tím dražší pojistka bude.

  Některé pojišťovny ale nabízí slevu v případě, že pojistíte víc zvířat najednou. Takové pojištění je vhodné zejména pro chovatelské stanice a majitele většího množství psů.

  U pojištění pejska musíte počítat také se spoluúčastí. Říká, do jaké míry se budete na úhradě lékařského zákroku podílet vy.

  Bývá daná procentuálně nebo pevnou částkou (obvykle 1 000 Kč). Setkáte se s ní nejen u klasické pojistky léčebných výloh, ale někdy také u psího pojištění odpovědnosti.

  Stejně jako u životního pojištění pro lidi vás také u pojištění psů čeká takzvaná karenční (čekací) doba. Pokud váš domácí mazlíček v tomto období onemocní nebo se zraní, pojišťovna vám plnění nevyplatí.

  Poskytovatelé totiž pomocí této podmínky předcházejí případným pojistným podvodům.

  Kdy můžete využít pojištění psů

  Abyste se s pojišťovnou na pojištění psa dohodli, potřebujete splnit několik podmínek. Váš domácí mazlíček musí:

  • mít čip (případně tetování),
  • být očkovaný,
  • být zdravý,
  • mít předepsaný věk.

  Zatímco první dvě povinnosti vám ukládá zákon, další podmínky stanovují sami poskytovatelé.

  U zdravotního stavu je obvykle důležité, aby pes neměl:

  • vrozenou vadu,
  • chronické onemocnění
  • nebo nebyl například příliš obézní.

  Někteří poskytovatelé sice pojistí i psa s chronickým onemocněním či vrozenou vadou, na nemoci či úrazy spojené s těmito potížemi se však pojistka nevztahuje.

  U pojištění pro psa je také důležité, aby vaše zvíře mělo správný věk. Pojistit obvykle můžete jen psy od 8 týdnů do 8 let věku. Přesné podmínky se však liší podle konkrétního poskytovatele i podle toho, jaké chováte plemeno.

  Většinou také platí, že když zvíře překročí maximální věk daný pojistnou smlouvou, nemůžete už uplatnit pojistku pro případ smrti.

  Na co se pojištění psů nevztahuje

  U každého pojištění pejska se setkáte také s případy, kdy vám pojistka nepomůže. Kromě už zmíněných situací, kdy zvíře vůbec nepojistíte, je to zejména:

  • cesta do zahraničí – pojištění v takovém případě poskytuje pouze několik poskytovatelů a jejich podmínky se liší, proto je nejlepší obrátit se předem na poradce;
  • porod – výdaje spojené s porodem opět hradí jen několik pojišťoven na trhu;
  • očkování a zákroky, které nejsou nutné – patří sem například kastrace nebo péče o chrup, takovéto zákroky musíte zaplatit ze svého.

  Pozor si dejte také na další výluky z pojištění psů, které se u jednotlivých poskytovatelů liší.

  Pomohli jsme vybrat pojištění již více než 5 000 klientům

  Přes Financo.cz jsme sjednávali životní pojištění pro naši rodinu. Vše proběhlo velmi rychle. Moc děkujeme.

  Rodina Dvořákova, Ústí nad Labem

  S panem Vojtěškem již delší dobu řeším pojištění automobilu a nemovitosti. Vždy mi dobře poradí a zařídí nejlepší nabídku.

  Jan Vašek, Pardubice

  Když jsem zadávala poptávku na Financo.cz byla jsem dost skeptická. Neměla jsem důvěru k podobným webům. Byla jsem však překvapena přístupem. Díky výborným radám jsem zjistila, že mé předchozí pojištění bytu nebylo tak dobré, jak jsem si myslela. Určitě mohu doporučit!

  Anna Zámková, Ostrava

  Na co se nás u pojištění psů nejčastěji ptáte

  Jak poznám nejvýhodnější pojištění pro psa?

  To se bohužel nedá jednoduše specifikovat. Záleží na vašich požadavcích i na tom, jaké zvíře máte doma. Psí pojištění totiž nabízí různé možnosti a podmínky. Proto se obraťte na naše poradce a popište jim své požadavky. Zdarma vám pomůžou najít nejvýhodnější nabídku.

  Můžu získat i pojištění psa bez pp?

  Ano, pojištění psa bez pp není problém. Poskytovatelé průkaz původu nepožadují. Zvíře ale musí být očipované a očkované.

  Mám křížence. Můžu získat pojištění pejska?

  Ano, pro pojišťovny není důležité, jestli je pes čistokrevný. Umožňují i pojištění psa bez pp. Musí ale být očipovaný a očkovaný.

  Pomůže mi pojištění psa uhradit i kastraci?

  Většinou ne. Zákroky, které nejsou nutné pro zdraví zvířete, psí pojištění nekryje. S kastrací vám tak pomůže jen v případě, že má váš pes zdravotní potíže a kastrace je vyřeší.

  Jak je to s pojištěním asistenčního pejska? Platí pro něj speciální podmínky?

  Ano, někteří poskytovatelé vám u pojištění asistenčního pejska nabídnou slevu či různé bonusy.

  Vyplatí se mi pojištění pejska?

  Většinou ano. Jen výdaje na léčbu průjmu či zvracení přesahují i 10 000 Kč. A u vážnějších problémů jsou náklady ještě mnohem vyšší. Díky pojištění pejska ale hradíte jen spoluúčast. Za zákroky, které by vás jinak stály desetitisíce korun, zaplatíte třeba jen 1 000 Kč.

  Získám pojištění pro psa, i když má mé zvíře chronické potíže?

  Ano, ale jen u některých poskytovatelů. Navíc se v takovém případě psí pojištění nevztahuje na chronické potíže a jejich následky.

  Chceme vyrazit na dovolenou do Francie. Pomůže mi pojištění psa?

  Záleží na tom, kde máte pojistku. Pokud chcete vzít svého mazlíčka s sebou, potřebujete psí pojištění, které platí i v zahraničí. Nabízí ho ale jen pár poskytovatelů. Proto se raději obraťte na naše poradce, kteří vám pomohou najít tu nejlepší variantu.

  Články o pojištění

  Moře

  Letní dovolená u moře: Jaké cestovní pojištění si vybrat?

  Letní dovolená u moře je často spojena s klidem a odpočinkem, ale také s různými riziky, které byste neměli podcenit. Ať už plánujete lenošit na pláži, objevovat podmořský svět nebo se věnovat adrenalinovým sportům, správně zvolené cestovní pojištění vám může ušetřit mnoho starostí, ale také i peněz. V tomto článku…

  Číst celý článek
  Požár v kuchyni

  Nepodceňujte podpojištění nemovitosti, může to ohrozit váš majetek

  Když si pořídíte nemovitost, investujete nejen do svého domova, ale i do své budoucnosti. Nemovitost představuje často největší majetek, který v životě vlastníte, a proto je zásadní, aby byla náležitě chráněna. Bohužel mnoho lidí podceňuje význam správného pojištění své nemovitosti a tento krok může vést k vážným finančním problémům. Podpojištění,…

  Číst celý článek
  Srážka auta s tramvají

  Nejčastější situace, kdy je třeba při dopravní nehodě volat policii

  Nehody na silnicích jsou bohužel nedílnou součástí našeho každodenního života. Bez ohledu na to, zda jste za volantem, sedíte na místě spolujezdce nebo jste svědkem nehody z bezpečné vzdálenosti, je důležité správně porozumět okamžikům, kdy je zapotřebí na místo události zavolat policii. Pravidla silničního provozu v České republice definují několik…

  Číst celý článek
  Havárie dvou aut.

  Přehled změn u povinného ručení: Co musí vědět každý řidič

  V dubnu letošního roku prošla Česká republika klíčovými změnami v regulaci povinného ručení. Tyto změny nejsou jen administrativní formalitou, ale představují významný posun v tom, jak se v naší zemi přistupuje k ochraně v případě dopravních nehod. Tento článek vám přiblíží, co tyto změny znamenají pro řidiče a majitele vozidel,…

  Číst celý článek
  Banner Uniqa

  Přelom v rychlosti vyřizování škod u UNIQA pojišťovny

  UNIQA představuje příklad, jak inovace a moderní technologie mohou zlepšit a urychlit služby poskytované klientům. V posledních několika letech se UNIQA pojišťovna zaměřila na digitalizaci svých procesů s cílem poskytnout rychlejší a efektivnější vyřizování škodních událostí. To je obzvláště důležité v době, kdy počet škodních událostí výrazně narůstá. V roce…

  Číst celý článek