Základní informace o Home Creditu

Důležité informace

Web:
www.homecredit.cz

Adresa sídla

Home Credit a.s.
Nové sady 996/25
602 00 Brno
Pobočky

Produkty Home Creditu

Hypotéky

Účty

Pojištění

Investice

O Home Creditu

Nebankovní společnost Home Credit patří do mezinárodního holdingu PPF podobně jako Air Bank nebo Zonky. Firma vznikla roku 1997 v České republice a posléze expandovala na Slovensko, do oblasti Ruska a do jižní Asie.

Home Credit je jedním z největších poskytovatelů nebankovních půjček na českém trhu a aktuálně má v Česku přes 200 000 klientů.

Firma se zaměřuje na poskytování spotřebitelských úvěrů a financování nákupů na splátky. Průběžně také přichází s novými produkty, například v roce 2021 uvedla novou službu pro on-line nákupy na splátky.

Home Credit nabízí finanční produkty v těchto kategoriích:
půjčka a kreditní karta.

Naše hodnocení Home Creditu

Home Credit nabízí rychlé sjednání úvěru až do výše 250 000 Kč – a to i na dálku přes telefon či webové stránky. Klientům nabízí mimo jiné možnost splácet každý měsíc pouze tolik, kolik jim jejich aktuální finanční situace dovolí. Při řádném splácení můžete také některou ze splátek odložit.

I díky tomu jsou úvěry od Home Creditu dlouhodobě hodnocené jako jedny z nejbezpečnějších.

Oblíbené jsou rovněž nákupy na splátky, pro které mají klienti k dispozici i mobilní aplikaci.

Podobně jako u jiných nebankovních společností musí klient i při vyřizování půjčky u Home Creditu klient počítat s vyššími úroky než u standardního bankovního úvěru.