Dvě varianty pojištění Standard a MAXI

Produkt pojištění nemovitosti od PVZP pojišťovny je komplexním zabezpečením majetku klienta. Tato pojistka pokrývá jak samotnou nemovitost, tak i obsah v ní uložený. PVZP pojišťovna poskytuje široké spektrum ochranných opatření, aby klientům umožnila ochránit své domovy a majetek před různými riziky. Co se týče budovy, tato pojistka zahrnuje krytí proti širokému spektru nepředvídatelných událostí, jako jsou požáry, vichřice, povodně a jiné přírodní katastrofy. To znamená, že klient má jistotu, že jeho domov bude chráněn před fyzickými škodami, které by mohly vzniknout v důsledku těchto událostí. Máte možnost si zvolit jednu pojistnou smlouvu – kde bude jak pojištění nemovitosti, tak domácnosti a odpovědnosti pro všechny členy domácnosti

Výhody pojištění nemovitosti od Pojišťovny VZP (PVZP)

  • vyberte si z variant pojištění: Standard a MAXI
  • jedná pojistná smlouva – sjednejte si pojištění nemovitosti, odpovědnosti a domácnosti na jednu smlouvu
  • elektronická komunikace (formou emailu)
  • pojištění proti ztrátě vody, přepětí a zkrat, poruchy chladících zařízení a atmosférické srážky
  • pojištění věcí na pozemku (zahradní nábytek, grily atd)

Dostupná připojištění

  • asistenční služby
  • navýšení limitů pojistného plnění
  • běžná občanská odpovědnost

Jak si sjednat pojištění nemovitosti od Pojišťovny VZP (PVZP)

Pojištění nemovitosti od Pojišťovny VZP, a. s., můžete uzavřít na různých místech. Klienti mají možnost využít služeb obchodních poboček Pojišťovny VZP, a. s., které jsou k dispozici v různých lokalitách. Dále je možnost konzultovat a uzavřít pojištění s vybranými zprostředkovateli, kteří spolupracují s touto pojišťovnou.

Pokud preferujete pohodlí a rychlost, máte také možnost sjednat pojištění nemovitosti prostřednictvím e-mailové komunikace. Stačí kontaktovat Pojišťovnu VZP, a. s., prostřednictvím e-mailu. PVZP také nabízí různé slevy – například pokud si zvolíte roční frekvenci plateb za pojištění, nebo pokud jste klientem VZP pojišťovny, získáte také slevu.