Srovnejte stovky finančích produktů na jednom místě

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Natus asperiores et officia fuga, distinctio ut quos mollitia dolore aperiam minus minima optio consequatur explicabo velit autem tempora aut iusto delectus nulla ea atque perferendis impedit aliquid eligendi. Obcaecati a deleniti molestias, fugiat temporibus excepturi tenetur iusto corrupti, consequuntur amet atque.

Které produkty chcete porovnat?

Hypotéky

Top od 2,56 %

Porovnejte si nabídky od 26 předních českých bank poskytujících hypotéky. Navíc konzultace s hypotečním poradcem zdarma.

Srovnejte hypotéky

Moderní běžné účty bodují zejména minimem poplatků. Vyberte si takový, který vám bude vyhovovat a neplaťte zbytečné poplatky.

Srovnejte pojištění

Porovnejte si nabídky od 26 předních českých bank poskytujících hypotéky. Navíc konzultace s hypotečním poradcem zdarma.

Srovnejte půjčky

Chcete si chytře uložit své finanční prostředky a pravidelně je zhodnocovat? Vyberte si ten nejvýhodnější spořící účet na trhu.

Srovnejte spořící účty

Chcete rozumně hospodařit s penězi půjčenými od banky? Vyberte si tu nejvýhodnější kreditní kartu.

Srovnejte kreditní karty

Chcete si chytře uložit své finanční prostředky a pravidelně je zhodnocovat? Vyberte si to nejvýhodnější stavební spoření.

Srovnejte stavební spoření

Jsme spolehlivý a ověřený partner
Srovnáváme 41 bank a pojišťoven
Ročně pomůžeme více než 2 000 klientům
Dohled a licence od České Národní Banky

Potřebujete poradit s výběrem vhodného finančního produktu?

Náš poradce je vám zdarma k dispozici.

1. Zavoláme vám

Nechte nám na sebe telefonní číslo, my se s vámi do 24 hodin spojíme a vše společně projdeme.

  Pokračováním potvrzujete souhlas s našimi obchodními podmínkami a s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

  2. Vybereme nejvýhodnější

  Vyjednáme vám lepší sazby a výhodnější podmínky, než na jaké dosáhnete sami.

  Seznámíme vás detailně s nabídkami jednotlivých bank a vysvětlíme, na co si musíte dát pozor u hypotéky.

  3. Vše zařídíme

  Postaráme se za vás o přípravu veškerých dokumentů, které jsou nezbytné ke schválení hypotéky. Samozřejmostí pro nás je kontrola smluv a vyřízení čerpání hypotéky. Zkrátka se postaráme o vše, co bude potřeba.

  Pomohli jsme vybrat hypotéku již více než 5 000 klientům

  Pan Vojtěšek, se kterým jsme řešili hypotéku, je člověk na správném místě! Provedl nás celým procesem a nemuseli jsme kromě podpisů a dodání některých dokumentů nic řešit. Vše proběhlo velmi rychle a k naší naprosté spokojenosti. Vřele doporučuji!

  Rodina Jiráskova, Praha

  Financo.cz je super služba! Vyřídili jsme společně hypotéku, pojištění domu a POVko. Vše levnější než kdybych si to vyřizoval sám. A to nemluvím o ušetřením času.

  Miroslav Machala, Brno

  Velmi jsem byla překvapena rychlostí práce. Od zadání poptávky to netrvalo ani hodinu a už se mi ozvali a začali řešit situaci. Ještě ten den jsem měla na stole nabídky od p. Šišky. Na všechny mé otázky odpověděl srozumitelně bez zbytečných složitých výrazů. Myslela jsem si, že toho o hypotékách vím dost, ale byla jsem vyvedena z omylu 😀 P. Šiška je absolutní odborník a vděčím mu za spoustu rad k získání svého vysněného domečku.

  Gabriela Blaha, Olomouc

  Články ze světa financí

  Nákupní košík držící žena v ruce

  Lednová inflace klesla na hodnotu 2,3 %

  Když inflace stoupá, tak ceny rostou, kupní síla vaší peněženky klesá a najednou za stejné peníze nakoupíte méně než předtím. Naopak, když inflace klesá, jako v našem lednovém případě, je to známka toho, že ekonomika zpomaluje své tempo. Pro obyčejného člověka to znamená, že koruny v peněžence si udrží svou…

  Číst celý článek
  Balón s logem Generali

  Generali Česká pojišťovna prolomila rekord v boji proti pojistným podvodům

  Rok 2023 se pro Generali Českou pojišťovnu stal přelomovým ve snaze o efektivní boj proti pojistným podvodům. V tomto období se podařilo odhalit podvody v celkové výši rekordních 727 milionů korun, což představuje meziroční nárůst o 25 procent. Tento úspěch nejen značí zlepšení v detekci a prevenci pojistných podvodů, ale…

  Číst celý článek
  Nákladní loď s kontejnery

  Oslabení české koruny po zásahu ČNB: Co to znamená pro vaše finance?

  Rozhodnutí České národní banky (ČNB) snížit úrokové sazby o 50 bazických bodů ze začátku února má hluboký dopad na ekonomiku a každodenní život občanů České republiky. Tento krok, který snížil základní úrokovou sazbu na 6,25 %, nejníže od května 2022, je součástí širší strategie uvolňování měnové politiky zahájené v prosinci…

  Číst celý článek