Srovnejte stovky finančích produktů na jednom místě

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Natus asperiores et officia fuga, distinctio ut quos mollitia dolore aperiam minus minima optio consequatur explicabo velit autem tempora aut iusto delectus nulla ea atque perferendis impedit aliquid eligendi. Obcaecati a deleniti molestias, fugiat temporibus excepturi tenetur iusto corrupti, consequuntur amet atque.

Které produkty chcete porovnat?

Hypotéky

Top od 2,56 %

Porovnejte si nabídky od 26 předních českých bank poskytujících hypotéky. Navíc konzultace s hypotečním poradcem zdarma.

Srovnejte hypotéky

Moderní běžné účty bodují zejména minimem poplatků. Vyberte si takový, který vám bude vyhovovat a neplaťte zbytečné poplatky.

Srovnejte pojištění

Porovnejte si nabídky od 26 předních českých bank poskytujících hypotéky. Navíc konzultace s hypotečním poradcem zdarma.

Srovnejte půjčky

Chcete si chytře uložit své finanční prostředky a pravidelně je zhodnocovat? Vyberte si ten nejvýhodnější spořící účet na trhu.

Srovnejte spořící účty

Chcete rozumně hospodařit s penězi půjčenými od banky? Vyberte si tu nejvýhodnější kreditní kartu.

Srovnejte kreditní karty

Chcete si chytře uložit své finanční prostředky a pravidelně je zhodnocovat? Vyberte si to nejvýhodnější stavební spoření.

Srovnejte stavební spoření

Jsme spolehlivý a ověřený partner
Srovnáváme 41 bank a pojišťoven
Ročně pomůžeme více než 2 000 klientům
Dohled a licence od České Národní Banky

Potřebujete poradit s výběrem vhodného finančního produktu?

Náš poradce je vám zdarma k dispozici.

1. Zavoláme vám

Nechte nám na sebe telefonní číslo, my se s vámi do 24 hodin spojíme a vše společně projdeme.

  Pokračováním potvrzujete souhlas s našimi obchodními podmínkami a s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

  2. Vybereme nejvýhodnější

  Vyjednáme vám lepší sazby a výhodnější podmínky, než na jaké dosáhnete sami.

  Seznámíme vás detailně s nabídkami jednotlivých bank a vysvětlíme, na co si musíte dát pozor u hypotéky.

  3. Vše zařídíme

  Postaráme se za vás o přípravu veškerých dokumentů, které jsou nezbytné ke schválení hypotéky. Samozřejmostí pro nás je kontrola smluv a vyřízení čerpání hypotéky. Zkrátka se postaráme o vše, co bude potřeba.

  Pomohli jsme vybrat hypotéku již více než 5 000 klientům

  Pan Vojtěšek, se kterým jsme řešili hypotéku, je člověk na správném místě! Provedl nás celým procesem a nemuseli jsme kromě podpisů a dodání některých dokumentů nic řešit. Vše proběhlo velmi rychle a k naší naprosté spokojenosti. Vřele doporučuji!

  Rodina Jiráskova, Praha

  Financo.cz je super služba! Vyřídili jsme společně hypotéku, pojištění domu a POVko. Vše levnější než kdybych si to vyřizoval sám. A to nemluvím o ušetřením času.

  Miroslav Machala, Brno

  Velmi jsem byla překvapena rychlostí práce. Od zadání poptávky to netrvalo ani hodinu a už se mi ozvali a začali řešit situaci. Ještě ten den jsem měla na stole nabídky od p. Šišky. Na všechny mé otázky odpověděl srozumitelně bez zbytečných složitých výrazů. Myslela jsem si, že toho o hypotékách vím dost, ale byla jsem vyvedena z omylu 😀 P. Šiška je absolutní odborník a vděčím mu za spoustu rad k získání svého vysněného domečku.

  Gabriela Blaha, Olomouc

  Články ze světa financí

  Moře

  Letní dovolená u moře: Jaké cestovní pojištění si vybrat?

  Letní dovolená u moře je často spojena s klidem a odpočinkem, ale také s různými riziky, které byste neměli podcenit. Ať už plánujete lenošit na pláži, objevovat podmořský svět nebo se věnovat adrenalinovým sportům, správně zvolené cestovní pojištění vám může ušetřit mnoho starostí, ale také i peněz. V tomto článku…

  Číst celý článek
  České bankovky

  Výměna neplatných bankovek končí na konci června

  Máte doma starší bankovky s nominální hodnotou 100, 200, 500, 1000 nebo 2000 korun? Pak byste měli zbystřit, protože čas na jejich výměnu v běžných bankách se rychle krátí. Tyto bankovky, které byly vydány v letech 1995 až 1999 skončila jejich platnost už 30. června 2022. I když je už…

  Číst celý článek
  Pobočka Air Bank

  Air Bank představuje další novinku: Nákupy akcií a ETF přímo v aplikaci

  Air Bank zavádí inovativní možnost investování do akcií předních amerických firem přímo z mobilní aplikace My Air. Tato služba, kompletně v českém jazyce, umožňuje nákup akcií a ETF na pár kliknutí, což zjednodušuje celý investiční proces a přibližuje ho širší veřejnosti. Zájem o investování v Česku neustále roste V Česku…

  Číst celý článek