Pokryje až 8 osob pod jedinou smlouvou

Životní pojištění od UNIQA pojišťovny je navrženo tak, aby pokrylo pojištění až pro 8 osob pod jedinou smlouvou a to bez jakýchkoliv omezení minimální výše celkového pojistného. Nabízí široký výběr ze 38 doplňkových pojištění, která lze přizpůsobit individuálním potřebám.

K tomu jsou k dispozici praktické asistenční služby, jež jsou automaticky poskytovány všem pojištěným pouze za 50 Kč ročně. A s využitím inovativní aplikace UNIQA Studio může být zdravotní stav vyhodnocen automaticky do 15 minut.
Pravidelné návštěvy preventivních prohlídek nejenže prospívají vašemu zdraví, ale také vám u nás zajistí nižší náklady. Za odměnu za zdravý životní styl můžete získat slevu až 25 % na vybraná pojištění invalidity. K tomu nabízí finanční podporu, která pokrývá až 56 různých diagnóz závažných onemocnění, abyste měli zajištěnou důkladnou péči.

Výhody životního pojištění od UNIQA pojišťovny

  • několik variant pojištění DOMIMO Risk, ActiveLife+, DOMINO Invest
  • sleva za pravidelné kontroly u doktora
  • životní připojištění Balance pro zajištění v důchodovém věku
  • aplikace UNIQA studio sama vyhodnotí zdravotní stav
  • žádné omezení minimální výše pojistného

Jak si sjednat životní pojištění od UNIQA pojišťovny

Sjednání životního pojištění u UNIQA pojišťovny je možné několika různými způsoby.

První možností je využít online formulář dostupný na webových stránkách pojišťovny, kde vyplníte potřebné informace o svých požadavcích a kontaktních údajích. Po odeslání formuláře vás bude kontaktovat zástupce UNIQA pojišťovny. Kromě toho, pokud preferujete osobní konzultaci, můžete navštívit osobně pobočku UNIQA pojišťovny, kde budete moci setkat se s odbornými poradci a podrobně konzultovat své pojištění. Tímto způsobem budete mít možnost získat kompletní informace a odpovědi na všechny otázky ohledně životního pojištění, které vás zajímají.