Tři balíčky variant s pojištěním odpovědnosti v ceně

Příroda může být nepředvídatelná a stejně tak i váš majetek se snadno může stát terčem různých nečekaných událostí, jako jsou povodně, krupobití nebo jiné nepříznivé události. Kromě toho vám mohou hrozit i rizika spojená s vandalismem, zvířaty nebo zloději. Ochraňte váš domov a majetek pomocí pojištění nemovitosti od Allianz. Pojištění se vztahuje na byty, rodinné domy, chalupy a garáže. Cena pojištění se odvíjí od rozsahu pojištění, který si sami zvolíte.

Sjednání pojištění nemovitosti u Allianz pojišťovny znamená klidné spaní s vědomím, že váš dům nebo byt je pevně a spolehlivě chráněn před nepředvídatelnými událostmi. S Allianz získáte nejen komplexní krytí, ale také jistotu, že v případě potřeby budete mít silného partnera na své straně.

Výhody pojištění vozidla od Allianz pojišťovny

  • Můžete si vybrat celkově ze tří balíčků (Komfort, Extra, Max)
  • V rámci těchto balíčků je rovněž zahrnuto pojištění odpovědnosti
  • Pokud jste již klientem Allianz a máte uzavřené životní pojištění, pojištění vozidla nebo penzijní spoření, můžete se těšit na atraktivní slevu díky programu Allianz Plus
  • Asistenční servis je poskytován bezplatně a je k dispozici 24/7.
  • Pojistí vám vaši nemovitost, ať už se jedná o byt, rodinný dům, chatu nebo chalupu či garáž.

Dostupná připojištění

K pojištění nemovitosti od Allianz pojišťovny můžete sjednat připojištění například:

  • pojištění občanské odpovědnosti
  • můžete si dodatečně připojistit věci na zahradě a porosty
  • pojištění v místech k tomu určených (pojištění věcí v šatně, zavazadla atd)

Jak si sjednat pojištění vozidla od Allianz pojišťovny

Sjednat si pojištění nemovitosti u Allianz pojišťovny můžete jak fyzicky na pobočce, tak i online. Většina lidí v dnešní době preferuje spíše online sjednání. Pojištění můžete uzavřít kdykoliv, bez ohledu na pracovní dobu pojišťovny, a to i ve večerních nebo víkendových hodinách.
Jak jsme již uvedli, jestliže jste již klientem Allianz a máte uzavřené například životní pojištění, pojištění vozidla nebo penzijní spoření, můžete se těšit na atraktivní slevu díky programu Allianz Plus.