Pojištění pro méně závažné i trvalé úrazy

Přestože úrazové pojištění není schopno zabránit samotným úrazům, může výrazně pomoci zmírnit finanční dopady, které s sebou úraz přináší, a tím usnadnit léčebný proces nebo období rekonvalescence. Allianz pojišťovna poskytuje transparentní podmínky a stabilní ceny svého produktu od samotného začátku smlouvy, přičemž žádné změny se neprovádějí bez výslovného souhlasu klienta. V rámci úrazového pojištění u Allianz můžete očekávat garantovanou vysokou úroveň plnění. V současné době pojišťovna Allianz nabízí úrazové pojištění jako součást jejich životního pojištění, čímž získáte ještě více krytí například pro vaši rodinu, kdy budete pojištěni i pro případ úmrtí a vaše rodina (manželka, děti) by následně získala peníze.

Výhody úrazového pojištění od Allianz pojišťovny

  • jasné podmínky i ceny produktu již od začátku pojištění
  • garance nejvyššího plnění
  • nastavení smlouvy dle vašich požadavků a také podle vaší finanční situace
  • pojištění se vztahuje i na méně závažné úrazy, ale samozřejmě i na úrazy s trvalými následky
  • v případě denního odškodného obdržíte finanční prostředky ihned po stanovení a potvrzení diagnózy, nemusíte čekat až do okamžiku ukončení léčby.
  • při pobytu v nemocnici na specializovaném oddělení ARO/JIP máte nárok na dvojnásobné plnění
  • plnění již od I. stupně invalidity
  • zrušení smlouvy bez poplatků

Jak si sjednat úrazové pojištění u Allianz pojišťovny

Jak již bylo zmíněno výše, v současné době nabízí Allianz pojišťovna úrazové pojištění pouze jako součást jejich životního pojištění, samostatně sjednat nelze. Proces sjednání pojištění, je u nich také specifický.

Pro uzavření životního/úrazového pojištění u Allianz je nezbytné osobní setkání na jedné z poboček. Tento přístup pojišťovně umožňuje poskytnout Vám maximálně personalizovanou a profesionální službu. jejich zkušení poradci s Vámi projdou všechny detaily smlouvy, odpoví na všechny Vaše dotazy a pomohou Vám vybrat produkt, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám a očekáváním.

V dnešní době digitalizace a online služeb může být tato podmínka pro některé klienty méně pohodlná. Nicméně v Allianz věří, že osobní přístup a možnost detailní konzultace představují neocenitelnou hodnotu, zejména při volbě produktu tak důležitého, jako je tento druh pojištění.