Kompenzace i bez "neschopenky"

Úrazové pojištění od Generali Pojišťovny je specifický druh finanční ochrany, který je navržen tak, aby vám a vašim blízkým poskytl finanční podporu v případě, že dojde k úrazu. Tento typ pojištění je vhodný pro jednotlivce, rodiny i děti, a pokrývá širokou škálu situací a typů úrazů.

V případě trvalých následků, jako je invalidita, může být kompenzace od Generali České pojišťovny vyplácena postupně, přičemž její výše koreluje s vážností úrazu. Navíc pojišťovna umožňuje rozšíření pojištění i na ostatní členy rodiny, včetně dětí, což zajišťuje finanční ochranu pro všechny vaše blízké, kteří jsou často vystaveni úrazům při sportu či hře.

Výhody úrazového pojištění od Generali České pojišťovny

  • poskytne ochranu prakticky po celém světě
  • můžete získat peníze za každý den léčení i bez “neschopenky”
  • peněžní kompenzace je vyplácena ihned po určení diagnózy
  • rozsáhlá síť zkušených poradců, kteří vám dokáží se vším poradit
  • oojišťovna dokáže plnit i nebezpečné a extrémní sporty
  • úhrada hospitalizace v nemocnici
  • v důsledku situace s koronavirem pojišťovna upravila a rozšířila nabídku pojištění

Jak si sjednat úrazové pojištění od Generali České pojištění

V současné době je proces sjednání úrazového pojištění probíhá výhradně na pobočkách Generali České pojišťovny. Tam je zákazníkům k dispozici vyškolený personál, který je připraven poskytnout všechny potřebné informace a asistovat při vyplňování požadovaných formulářů.

V případě, že by klient potřeboval před návštěvou pobočky získat další informace, je možné využít telefonického spojení s pojišťovnou. Operátoři zákaznického centra jsou připraveni odpovědět na všechny dotazy týkající se úrazového pojištění a poskytnout veškeré informace, které klient potřebuje pro hladký průběh sjednávání pojištění.