Základní informace o Generali České pojišťovně

Důležité informace

Web:
www.generaliceska.cz

Adresa sídla

Spálená 75/16
110 00, Praha 1
Pobočky

Produkty Generali České pojišťovny

O Generali České pojišťovně

Generali Česká pojišťovna je největší pojišťovnou na českém trhu. Její kořeny sahají až do roku 1827 a aktuálně spravuje téměř 7,5 milionu smluv a celkem 900 prodejních míst po celé zemi.

V roce 2008 se stala součástí Generali PPF Holdingu a v roce 2019 došlo k definitivnímu spojení České pojišťovny a Generali.

U Generali České pojišťovny se mohou pojistit běžní lidé i firmy. Z rozsáhlé nabídky životních i neživotních pojištění si vybere téměř každý.


Generali Česká pojišťovna nabízí produkty v těchto kategoriích:
pojištění nemovitostipojištění domácnostihavarijní pojištěnípovinné ručenípojištění odpovědnostiživotní pojištěníúrazové pojištění, pojištění pro podnikatele a cestovní pojištění.

Naše hodnocení Generali České pojišťovny

Generali Česká pojišťovna potěší zejména skvělou dostupností služeb. Bez ohledu na to, jestli preferujete on-line sjednání nebo dáte přednost návštěvě na některé ze stovek kamenných poboček.

Výhodou je také rozsáhlé portfolio produktů, ve kterém najdete nejen klasické pojistky, ale i různé speciální produkty. Například pojištění domácích mazlíčků nebo zemědělské úrody.