Dotaz:

Dobrý den, rád bych si sjednal termínovaný vklad u Max Banky, zaujala mne jejich nabízená úroková sazba. Nicméně chtěl jsem se zeptat, jak si můžu termínovaný vklad založit, musím k nim na pobočku osobně? Ptám se, protože nejbližší pobočku Max banky mám asi třicet kilometrů daleko, děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

termínovaný vklad u Max banky si můžete sjednat bud online nebo prostřednictvím jejich internetového bankovnictví. Celý proces je navržen tak, aby byl co nejjednodušší a nejpřehlednější.

Max banka poskytuje termínované vklady s garantovanou úrokovou sazbou po celou dobu trvání vkladu. Můžete si vybrat dobu splatnosti od šesti měsíců až po pět let. Kromě toho nabízí zajímavé úrokové sazby i na vklady v eurech a při zřizování vkladu přímo z internetového bankovnictví neplatíte žádné poplatky​.

Pro zřízení termínovaného vkladu je však nezbytné mít u Max banky běžný účet. Jakmile máte běžný účet, můžete si termínovaný vklad jednoduše založit několika kliknutími. I když pro sledování vkladu z účtu není k dispozici mobilní aplikace, můžete jej sledovat na webových stránkách banky

Nejnovější dotazy

Dobrý den, v rámci dědického řízení jsem po otci zdědil akcie. Musím nabytí akcií nutně…

Dobrý den, ne nemusíte. V rámci rodiny je dědictví od daně z příjmu osvobozeno, nemáte…

Dobrý den, mám problém s aktualizací mých údajů u své banky. Sama banka si je…

Dobrý den paní Tesařová, je možné, že banka měla nějaký technický problém, když jste se…

Dobrý den, začátkem roku 2023 jsem prodal pole, musím to nějak danit?

Dobrý den, pokud jste prodejem dosáhl zisku (což předpokládám že ano), pak musíte zisk zdanit.…