Dotaz:

Dobrý den, rád bych si sjednal termínovaný vklad u Max Banky, zaujala mne jejich nabízená úroková sazba. Nicméně chtěl jsem se zeptat, jak si můžu termínovaný vklad založit, musím k nim na pobočku osobně? Ptám se, protože nejbližší pobočku Max banky mám asi třicet kilometrů daleko, děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

termínovaný vklad u Max banky si můžete sjednat bud online nebo prostřednictvím jejich internetového bankovnictví. Celý proces je navržen tak, aby byl co nejjednodušší a nejpřehlednější.

Max banka poskytuje termínované vklady s garantovanou úrokovou sazbou po celou dobu trvání vkladu. Můžete si vybrat dobu splatnosti od šesti měsíců až po pět let. Kromě toho nabízí zajímavé úrokové sazby i na vklady v eurech a při zřizování vkladu přímo z internetového bankovnictví neplatíte žádné poplatky​.

Pro zřízení termínovaného vkladu je však nezbytné mít u Max banky běžný účet. Jakmile máte běžný účet, můžete si termínovaný vklad jednoduše založit několika kliknutími. I když pro sledování vkladu z účtu není k dispozici mobilní aplikace, můžete jej sledovat na webových stránkách banky

Nejnovější dotazy

Dobrý den, vymění mi v ČNB poškozenou pětitisícovou bankovku? Vašek

Dobrý den pane Vašku, v případě, že máte poškozenou pětitisícovou bankovku, se můžete obrátit na…

Hezký den, obracím se na vás s dotazem, prosím o jeho zodpovězení. V roce 2018…

Dobrý den, pokud jste předtím uhradil všechny pohledávky v plné výši, máte možnost požádat o…

Dobrý den, slyšel jsem, že se mají zdražovat dálniční známky, je to pravda? Od kdy…

Dobrý den pane Schovanče, ano, je pravda, že se v České republice od 1. března…