Přizpůsobení pojistky individuálním potřebám klienta

Máte-li zájem o pojištění nemovitosti, KB pojišťovna představuje skvělou volbu. Tato společnost disponuje bohatými zkušenostmi a dlouholetou historií na českém trhu, což ji činí důvěryhodným partnerem pro vaše pojištění. Jejich odbornost a zkušenosti v oblasti pojištění zajišťují, že budete mít jistotu kvalitního servisu a ochoty pomoci při jakýchkoliv otázkách ohledně vašeho pojištění.

KB pojišťovna rovněž nabízí široký výběr produktů a variant krytí, což umožňuje přizpůsobit pojištění vašim individuálním potřebám. S finanční stabilitou jednoho z největších finančních institutů v České republice a využitím moderních technologií pro zjednodušení procesů, můžete mít jistotu, že vaše nemovitost je v bezpečí s KB pojišťovnou.

Výhody pojištění vozidla od Komerční pojišťovny

  • Můžete si pojistit váš byt v OV, rodinný dům, chatu, chalupu, případně garáž nebo také zahradní domek
  • Nepoužívají se standardní pojistné částky, tudíž nemusíte pravidelně aktualizovat pojistnou částku. S tím jak roste cena vaší nemovitosti se zároveň zvyšuje pojistná ochrana
  • Pojištění se vztahuje i na to co je s vaší nemovitostí napevno spojené (tepelná čerpadla, plynové kotle, solární panely)
  • Non-stop asistenční služby – ať už se jedná o zabouchnuté dveře, nebo pokud potřebujete elektrikářské, instalatérské nebo sklenářské práce – jsou vám k dispozici nepřetržitě, včetně víkendů a státních svátků.

Dostupná připojištění

K pojištění nemovitosti máte možnost se i dodatečně připojistit k následujícím:

  • Moje Pojištění plateb – úrazové pojištění
  • Rizikové životní pojištění – MojeJistota
  • Pojištění schopnosti splácet kreditní kartu
  • Pojištění odpovědnosti

Jak si sjednat pojištění vozidla od Komerční pojišťovny

Jestliže jste klientem Komerční banky, máte možnost sjednání pojištění nemovitosti přímo v aplikaci KB, MojeBanka. Pokud nejste klientem Komerční banky, můžete navštívit nejbližší pobočku Komerční banky, a pojištění nemovitosti uzavřít na místě.

Pokud si nevíte s něčím rady, kontaktujte náš tým odborníků, kteří vám jistě dokáži pomoci s vaším pojištění nemovitosti, ať už máte problém jakýkoliv.