Volitelná ochrana dle potřeby

Životní pojištění od Komerční pojišťovny nabízí výběr mezi rizikovým a investičním životním pojištěním a také pojištěním k hypotéce. Momentálně je vlajkovou lodí Komerční pojišťovny rizikové životní pojištění MOJEJISTOTA, které vás ochrání pokus se vám život obrátí naruby. Je v něm zahrnuté jak životní, úrazové tak i nemocenské pojištění a ochranu si můžete upravit, kdy budete chtít. Variantou pro Vaše děti je pak pojištění MOJEJISTOTA PRO DĚTI, které je ušité přímo na míru potřebám dětí a dospívajících do věku 26 let.

U investičního pojištění nabízí pojišťovna 3 varianty: VITAL INVEST, VITAL PREMIUIM, VITEL PLATINUM PRIVATE.

Speciální kategorií pojištění jsou pojištění k hypotéce, kde pojišťovna rozlišuje zda si berete úvěr u Komerční banky nebo Modré pyramidy. Podle toho si pak vyberete daný produkt.

Výhody životního pojištění od Komerční pojišťovny

  • máte možnost si sestavit pojištění dle vašich aktuálních potřeb a preferencí
  • při úrazu s trvalými následky můžete získat až pětinásobnou výši pojistného plnění
  • pojistné plnění se vyplácí za dlouhodobou pracovní neschopnost již od prvního dne, kdy nastala
  • dvojnásobné pojistné plnění v případě úmrtí v důsledku dopravní nehody
  • máte možnost konzultovat svou diagnózu, zdravotní obtíže a předepsané léky s lékařem prostřednictvím telefonu.
  • kryje náklady až na 31 různých závažných onemocnění, jako jsou infarkt, mrtvice, rakovina a roztroušená skleróza a další

Jak si sjednat životní pojištění od Komerční pojišťovny

Pro sjednání životního pojištění u Komerční pojišťovny je možné využít telefonický kontakt a konzultovat možnosti životního pojištění s jejich pojišťovacím týmem, nebo navštívit osobně Komerční pojišťovnu a řešit vše přímo na místě. Online sjednání zatím není možné.