Bezpoplatkové bankovnictví pro všechny

Raiffeisenbank nabízí běžný účet s názvem Chytrý účet. Jedná se o moderní bankovní produkt, který zákazníkům nabízí komplexní řešení jejich finančních potřeb bez jakýchkoliv poplatků za vedení účtu. Tento účet se vyznačuje širokou škálou služeb, které jsou poskytovány zdarma. Jedná se o účet, který je možné založit bez složitých podmínek a nabízí množství výhod, jako jsou bezpoplatkové výběry z bankomatů, zdarma vedené kreditní a debetní karty, a také neomezený počet SEPA zahraničních plateb v rámci EU zdarma.

Raiffeisenbank s tímto produktem reaguje na současné trendy a potřeby zákazníků po transparentnosti a jednoduchosti bankovních služeb. Chytrý účet je navržen tak, aby vyhovoval i těm nejnáročnějším klientům, kteří očekávají od své banky rychlé, efektivní a hlavně bezpoplatkové bankovnictví​.

Výhody běžného účtu od Raiffeisenbank

  • Vedení účtu zdarma
  • Bez poplatků za výběry z bankomatů – z jakéhokoliv bankomatu v ČR i v zahraničí.
  • Vedení kreditní a debetní karty zdarma – zahrnuje Mastercard Standard bez dalších poplatků.
  • Neomezené SEPA platby zdarma – neomezený počet SEPA plateb v rámci EU v EUR bez poplatků.
  • Okamžité platby 24/7
  • Možnost si k běžnému účtu sjednat i spořící účet zdarma

Jak sjednat běžný účet od Raiffeisenbank

Pokud se rozhodnete pro běžný účet od Raiffeisenbank, můžete ho založit jednoduše a rychle. K dispozici jsou dvě hlavní cesty, osobní návštěva kterékoliv pobočky banky nebo online sjednání přes internet.

Při osobním sjednání stačí mít při sobě občanský průkaz a další doklad totožnosti. Tento způsob je vhodný pro ty, kdo dávají přednost osobnímu kontaktu a možnosti konzultace s odborníkem.

Pro založení účtu online budete potřebovat občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, jako je pas nebo řidičský průkaz, účet v jiné české bance a telefon s fotoaparátem pro nafocení dokladů. Online sjednání nabízí pohodlí založení účtu z domova bez nutnosti cestovat na pobočku.