Základní informace o Raiffeisenbank

Důležité informace

Kód banky:
5500
Web:
www.rb.cz
Internetbanking:
www.rb.cz
SWIFT kód:
RZBCCZPP

Adresa sídla

Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4

Produkty Raiffeisenbank

O Raiffeisenbank

Od svého vstupu na český trh v roce 1993 se Raiffeisenbank stala významným hráčem v bankovním sektoru. Jako součást mezinárodní rakouské skupiny Raiffeisen, která má působiště ve 13 zemích Evropy, si banka vydobyla místo mezi pěti největšími bankami v České republice. Své postavení na trhu upevňuje strategií akvizic, během kterých rozšířila své portfolio o eBanku, Zuno, části Citibank a nedávno i Equa bank v roce 2021.

Raiffeisenbank se zaměřuje na poskytování kompletního spektra bankovních služeb pro individuální zákazníky, podnikatele a korporace.

Pod křídly finanční skupiny Raiffeisen najdeme několik dceřiných společností, včetně Raiffeisen Stavební spořitelny, Raiffeisen investiční společnosti, Raiffeisen-Leasing a nově také Equa bank.

Produktové portfolio Raiffeisenbank je rozmanité a zahrnuje běžné a spořicí účty, půjčky, hypotéky, kreditní karty, termínované vklady, investice a jistotní účty, čímž dokáže pokrýt široké spektrum finančních potřeb svých klientů.

Naše hodnocení Raiffeisenbank

Klienti Raiffeisenbank si cení rozsáhlého portfolia produktů, které dokážou odpovídat na různorodé potřeby v jejich životech, a to vše za příznivé poplatky. Dalším výrazným bonusem je možnost bezplatných výběrů z bankomatů nejen v rámci České republiky, ale i v zahraničí, spolu s více než stovkou poboček po celé zemi.

Pro rychlé a efektivní vyřízení bankovních potřeb je k dispozici on-line bankovnictví, které umožňuje snadnou správu financí z pohodlí domova.

Na druhé straně, jakožto nevýhoda, se uvádějí poplatky spojené s vedením určitých typů účtů.