Zkrat, přepětí a podpětí automaticky u vyšších variant

Když si sjednáte pojištění domácnosti od ČSOB Pojišťovny, budou v pojistné smlouvě zahrnuty veškeré věci, se kterými se dá “hýbat a přesouvat” – jako například nábytek, elektronika, oblečení dále například jízdní kolo a také cenné předměty a umělecké sbírky, které budou individuálně specifikovány v pojištění. Pojištění zahrnuje ochranu před různými nepředvídatelnými událostmi a živelnými pohromami. V případě požáru, výbuchu, pádu letadla, vichřice a povodně (pokud sjednáno) je pokryt nejen váš domov, ale také osobní a přípojné vozidlo, motocykl a motokolo, pokud jsou uloženy v bytě nebo v garáži rodinného domu.

Základní rozsah pojištění obsahuje i krytí pro sklo, včetně sklokeramické desky. To znamená, že škody na skle budou pokryty a budete moci získat náhradu za opravu. S touto rozsáhlou nabídkou pojištění můžete mít klidnou mysl, vědomi si toho, že váš majetek je dokonale chráněn před nepředvídatelnými situacemi.

Můžete si vybrat ze tří druhů pojistné ochrany – Standard, Dominant a Premiant.

Výhody pojištění domácnosti od ČSOB Pojišťovny

  • proplatí vám náklady na opravu domácích spotřebičů a elektroniky v případě technického selhání až do 5 let stáří
  • Pojištění proti zkratu, přepětí a podpětí je vždy automaticky součástí vyšších variant pojištění
  • poskytne vám finanční kompenzaci za vandalismus a odcizení i v případě, že pachatel zůstane neznámý
  • základní pojištění již automaticky zahrnuje riziko all risk pojištění skla
  • cenné předměty, jako jsou umělecká díla nebo drahé sportovní vybavení, jsou standardně zahrnuty v pojištění do výše 30 % hodnoty celkového pojistného limitu pro domácnost
  • pojišťovna vám zhradí náklady na náhradní ubytování, pokud je vaše domácnost neobyvatelná, ve výši 50 000 Kč

Dostupná připojištění

  • pojištění proti povodním a záplavám
  • pojištění odpovědnosti z běžného života
  • pojištění nemovitosti

Jak si sjednat pojištění domácnosti od ČSOB Pojištění

Pojištění domácnosti od ČSOB Pojišťovny můžete sjednat dvěma hlavními způsoby. Prvním z nich je online sjednání a druhým osobní návštěva na jakékoliv pobočce ČSOB. Výhodou online sjednání je možnost získání slevy.

Pro online sjednání navštivte oficiální webové stránky ČSOB Pojišťovny a vyberte sekci pro pojištění domácnosti. Zde budete moci vybrat požadované parametry a typ pojištění podle vašich potřeb. Následně vyplníte požadované informace o vaší domácnosti, majetku a rozsahu pojištění. Po zkontrolování zadaných údajů a výběru platební metody budete moci dokončit proces online sjednání. Po zaplacení pojistného obdržíte potvrzení o pojištění.

Pokud preferujete osobní kontakt, můžete navštívit nejbližší pobočku ČSOB Pojišťovny, kde vám také se vším pomohou a dokáží vám sestavit pojištění přímo pro vás “na míru”