Za 5 dní vyřízená pojistná událost

ČSOB Pojišťovna je renomovaným poskytovatelem životního pojištění s mnohaletou zkušeností. Jejich nabídka zahrnuje širokou škálu produktů, které uspokojí různé individuální potřeby a finanční cíle klientů.

Klienti ČSOB Pojišťovny mohou vybírat mezi tradičními životními pojistkami s garancí a také investičními životními pojistkami, které umožňují zhodnocení finančního kapitálu. Důležitým prvkem je také možnost přizpůsobení pojištění individuálním potřebám a cílům klienta. S důrazem na profesionální péči a transparentnost, ČSOB Pojišťovna se stala důvěryhodným partnerem pro ty, kteří hledají životní pojištění, které jim poskytne jistotu a ochranu pro jejich budoucnost.

Je nezbytné, abyste zvážili životní pojištění, zejména pokud máte rodinu, splácíte hypotéku nebo jiné další závazky.

Výhody životního pojištění od ČSOB Pojišťovny

  • vyřízení pojistné události už do 5 dnů
  • asistenční služby v ceně
  • vždy víte, za co konkrétně a také kolik platíte
  • životní pojištění i pro vaše děti
  • několik zvýhodněných balíčků
  • možná úspora až ve výši 3 600 Kč za rok.

Jak si sjednat životní pojištění od ČSOB Pojišťovny

Základní balíček pojištění si můžete sjednat online, pokud máte zájem o rozšířené balíčky životních pojištění, ČSOB vás bude kontaktovat telefonicky, po vyplnění formuláře. Životní pojištění samozřejmě můžete sjednat také na jakékoliv pobočce ČSOB pojišťovny, kde vám také pomohou, pokud budete potřebovat poradit, nebo případně pomoci se sestavením pojištění přímo na “míru” pro vás, dle vašich potřeb.