Jednoduché podmínky s pohodlným sjednáním

Úrazové pojištění od ČSOB Pojišťovny je součástí produktu životního pojištění NÁŠ ŽIVOT. Co se týče úrazového pojištění, jak jistě víte, tak nehody mohou postihnout úplně kohokoli, ať už jde o sportovce s pravidelným tréninkem, příležitostného fanouška sportu, vaše děti hrající si na dvorku, nebo chodce na namrzlém chodníku. Tyto situace vždy znamenají nechtěný zásah do běhu našich životů a našich plánů. Pojištění Náš život vás ochrání také v případě, že se rozhodnete věnovat adrenalinovým sportům, což je výhodné hlavně během dovolené, kdy se chcete oddat výjimečným zážitkům.

V případě, že dojde k úrazu a vy budete potřebovat léčebnou péči, obdržíte od ČSOB pojišťovny denní odškodnění za každý den léčby. Pokud budete navíc hospitalizován, vyplatí vám dvojnásobek této částky za každý den vašeho pobytu v nemocnici. V případě, že úraz bude vážnější a způsobí trvalé zdravotní následky, poskytnou vám odškodnění až osminásobnou progresí.

Výhody úrazového pojištění od ČSOB Pojišťovny

  • pohodlného online sjednání
  • uzavření pojištění proti úrazům bez nutnosti lékařské prohlídky
  • navýšení pojistné částky bez zkoumání zdravotního stavu v případě významných životních událostí
  • velmi dobrá pojistná ochrana
  • srozumitelné pojistné podmínky
  • pojištění pracovní neschopnosti, hospitalizace, úrazů

Jak si sjednat úrazové pojištění od ČSOB Pojišťovny

Úrazové pojištění nebo produkt „NÁŠ ŽIVOT“ od ČSOB Pojišťovny si můžete sjednat jak online, tak i přímo na pobočce. Obvykle budete muset vyplnit formulář s osobními údaji, zvolit požadovanou výši pojistného a rozsah krytí.

Pokud preferujete osobní jednání a raději byste sjednali pojištění přímo na pobočce, stačí navštívit nejbližší pobočku ČSOB Pojišťovny. Tam vám pracovník pojišťovny poskytne veškeré informace, poradí s výběrem nejvhodnějšího pojištění pro vaši situaci a pomůže vám vyplnit všechny potřebné dokumenty. Sjednání pojištění na pobočce může být vhodné pro ty, kteří chtějí mít jistotu okamžité osobní asistence a možnosti položit jakékoli otázky přímo odborníkovi.