Šťastní klienti projednávají splátky s úvěrovou specialistkou

Člověk míní, život mění. Ale Zonky myslí i na tyto situace. Když se klienti společnosti ocitnou před nečekanými výdaji jako porouchané auto, rozbitá pračka nebo velký nedoplatek za energie, mají v rámci nově sjednaných půjček možnost jednoduše odložit až dvě měsíční splátky v průběhu jednoho kalendářního roku. Snáze tak zvládnou finanční výzvy, které se mohou v životě kdykoliv objevit.

Více finanční jistoty

Díky možnosti individuálního odkladu splátek si mají klienti možnost individuálně vybrat dva měsíce v roce, které chtějí využít k odkladu splátky. To jim dává větší volnost při řízení osobního rozpočtu. Navíc není nutné, aby tyto dva měsíce bezprostředně následovaly za sebou; mohou je rozložit libovolně po jednotlivých měsících.

Po dobu trvání půjčky mají navíc klienti možnost přerušit splácení až na 12 měsíců, což jim poskytuje dlouhodobější flexibilitu při správě svých finančních prostředků. Tuto možnost splátkového volna si mohou snadno a zdarma nastavit ve svém osobním uživatelském profilu na na Zonky webových stránkách.

„Odložit si splátky mohou klienti třeba ve chvíli, kdy potřebují zaplatit nějaký nečekaný výdaj, kvůli kterému by jim jinak hrozily finanční problémy. Splátkovým volnem navíc přidáváme další způsob, jak jde půjčku Zonky flexibilně přizpůsobit různým životním situacím našich klientů. Vedle odložení až dvou splátek ročně mají klienti také možnost změnit datum své měsíční splátky podle toho, jak jim to vyhovuje. A když se jim finančně daří, nic jim nebrání půjčku zase kdykoliv a zdarma částečně nebo i celou předčasně splatit,“ uvedla v tiskové zprávě Veronika Benešová, vedoucí oddělení půjček a pojištění Air Bank a Zonky.

Lidé, kteří mají u Zonky více půjček, mohou využít splátkové volno u každé z nich, ale je třeba provést alespoň první řádnou splátku úvěru. Je však důležité mít na paměti, že odkladem splátek obvykle dojde k prodloužení celkové doby splácení.

Klienti, kteří mají sjednané pojištění schopnosti splácet za něj během splátkového volna nepřiplácejí –zároveň však zůstávají stále pojištěni, což jim poskytuje větší jistotu.

O Zonky půjčkách Zonky nabízí online půjčky s konkurenceschopnou úrokovou sazbou, která začíná již na 4,99 % ročně. Klienti si mohou půjčit částku od 5 tisíc do 1,2 milionu korun a zvolit si dobu splácení od 12 měsíců až po 10 let.