Budova HVP v letním slunci

Hasičská vzájemná pojišťovna se neustále snaží zlepšovat nabídku pro své klienty. V rámci občanského pojištění proto nyní zavádí nové a inovované asistenční služby.

Pokud se rozhodnete uzavřít pojištění nemovitosti nebo pojištění pojištění domácnosti ve variantách Exkluziv či Premium, získáte základní asistenční službu zcela zdarma. Tato služba Vám poskytne pomoc v případě technické havárie nebo při zablokování dveří a zámků. Dokonce obsahuje i možnost náhradního ubytování. Pojišťovna vám navíc poskytne i odbornou právní asistenci, abyste se v případě potřeby nemuseli starat o právní záležitosti sami.

HVP neustále inovuje svou nabídku asistenčních služeb, aby zákazníkům poskytla ještě větší komfort a pomoc v nečekaných situacích. Připojištění rozšířených asistenčních služeb vám přinese nejen vyšší limity pro jednotlivé služby, ale také asistenci k domácím spotřebičům. Díky ní vám pojišťovna zajistí příjezd technika, který bude mít za úkol opravit váš spotřebič.

Asistence pro motorkáře i cyklisty

HVP si uvědomuje, že i vášniví cyklisté ocení pomoc na svých výletech. Proto připravila speciální cykloasistenci, která vám kryje záda, když se vám na kole nebo elektrokole něco porouchá. Technici následně dorazí na místo, kde se porucha stala, a provedou opravu defektu. Pokud situaci není možné vyřešit na místě, zajistí vám a vašim dětem dopravu až do místa bydliště, ubytování, nebo například do nejbližší půjčovny kol či cykloservisu.

Novou podobu získají také asistenční služby k pojištění osobního vozidla. Pokud dojde k nehodě nebo poruše, odtáhnou technici váš nepojízdný vůz nejen do nejbližšího servisu, ale až do vzdálenosti 100 km od místa incidentu. Navíc vám pojišťovna poskytne náhradní vozidlo až na 10 dní (včetně přistavení a odstavení). Komfortní asistence zahrnuje také poskytnutí právních a administrativních informací. Může jít například o právní rady v nouzi, informace o silničních pravidlech v zahraničí, nebo pomoc s tlumočením a překlady.

Pojišťovna si přípravila rozšířené asistenční služby také pro zákazníky s pojištěním motocyklu. Ty zahrnují odtah vozidla do nejbližšího servisu a možnost zapůjčení náhradního vozidla kategorie B na 5 dní.

Pokud máte zájem využít výhodné asistenční podmínky, můžete si je sjednat v rámci autopojištění nebo občanského pojištění.

Lékař na telefonu

Zajímavým benefitem asistenčních služeb HVP je služba telemedicíny. Díky ní můžete telefonicky konzultovat vaše aktuální zdravotní problémy s kvalifikovaným lékařem. Lékař bude schopen, pokud je to možné, stanovit diagnózu, doporučit vhodnou léčbu, pomoci s výběrem správné medikace a odhadnout délku trvání léčby.