Základní informace o bance s kódem 2250

Důležité informace

Kód banky:
2250
Web:
www.creditas.cz
Internetbanking:
banking.creditas.cz
SWIFT kód:
CTASCZ22

Adresa sídla

Banka CREDITAS a.s.
Sokolovská 675/9
186 00 Praha 8

Produkty banky s kódem 2250

O bance s kódem 2250

Banka Creditas je českou bankou, která vznikla v roce 2017 z družstevní záložny Creditas. Její kořeny však sahají až do roku 1996. V tomto roce zahájila svou činnost První třebíčská záložna, která se později změnila v Creditas.

Banka Creditas patří mezi menší banky, které spoléhají zejména na on-line styk a digitalizaci. Jako první přišla na český trh s multibankingovou aplikací. Prostřednictvím služby Richee mohli lidé ovládat své účty i v jiných bankách.

V současnosti má 120 000 klientů a 37 poboček napříč Českou republikou. 

Kromě běžných účtů nabízí také spořicí produkty, investice nebo hypotéky. A v jejím portfoliu jsou také produkty pro firmy, obce či bytová družstva. 

Banka Creditas nabízí bankovní produkty v těchto kategoriích
běžný účet, spořící účet, půjčka, hypotéka, termínovaný vklad a investice.

Naše hodnocení banky s kódem 2250

Banka Creditas je poměrně mladá banka, která si zakládá zejména na moderních službách a on-line komunikaci. Jako první na českém trhu nabídla svým klientům multibankingovou aplikaci a byla také jedním z průkopníků v používání mobilních plateb prostřednictvím služeb jako Apple Pay a Google Pay.

Dlouhodobě také poskytuje spořicí produkty s jedním z nejvyšších zhodnocení na trhu. Proto také tyto produkty získaly řadu ocenění v různých anketách a soutěžích.

Nevýhodou je nižší počet poboček a menší nabídka služeb v porovnání s většími bankami.