Základní informace o bance s kódem 0800

Důležité informace

Kód banky:
0800
Web:
www.csas.cz
Internetbanking:
george.csas.cz
SWIFT kód:
GIBACZPX

Adresa sídla

Olbrachtova 1929/62
140 00 Praha 4

Produkty banky s kódem 0800

O bance s kódem 0800

Česká spořitelna (ČS) je nejstarší a největší bankou v České republice. Vznikla roku 1825 jako státní podnik, později se stala také akciovou společností. Od roku 2000 patří k rakouské bankovní skupině Erste Group. Pod Českou spořitelnu spadají také další finanční instituce:

  • Stavební spořitelna České spořitelny,
  • ČS Penzijní společnost
  • nebo Leasing ČS.

Česká spořitelna se může pochlubit rozsáhlou sítí více než 400 poboček a 1700 bankomatů. Své služby poskytuje bezmála 4,5 milionu klientů v Česku. 

Nabízí řadu bankovních produktů pro soukromé osoby, firmy i veřejné a neziskové organizace. Zabezpečuje komplexní spektrum služeb od běžného účtu přes hypotéky až po životní pojištění.

Česká spořitelna nabízí bankovní produkty v těchto kategoriích:
běžný účet, spořící účet, kreditní karta, půjčka, hypotéka, termínovaný vklad, investice a pojištění.

Naše hodnocení banky s kódem 0800

Česká spořitelna nabízí klientům zázemí velké a stabilní banky s bohatým portfoliem produktů. Vybere si tak u ní prakticky každý – soukromá osoba, firma, nezisková organizace, ale třeba i družstvo. Za své služby navíc Česká spořitelna pravidelně získává různá ocenění – například v soutěži Zlatá koruna. Klienty potěší také dobrá dostupnost poboček a bankomatů. 

Zároveň jde ale o poměrně konzervativní banku. Řadu služeb proto vyřešíte pouze osobně na pobočce a u mnoha z nich se nevyhnete poplatkům.