Základní informace o bance s kódem 6210

Důležité informace

Kód banky:
6210
Web:
www.mbank.cz
Internetbanking:
www.online.mbank.cz
SWIFT kód:
BREXCZPP

Adresa sídla

mBank S.A., organizační složka
Pernerova 691/42
186 00 Praha 6

Produkty banky s kódem 6210

O bance s kódem 6210

mBank vstoupila na český trh roku 2007 jako dceřiná společnost polské BRE Bank. Dnes už obě banky spojuje stejný název. Obě také spadají pod stejnou finanční skupinu, německou Commerzbank.

mBank patří mezi průkopníky internetového a mobilního bankovnictví. Většinu záležitostí tak s bankou vyřešíte na dálku. Nebo můžete využít některou z 31 poboček a kiosků napříč Českou republikou.

V portfoliu mBank najdete většinu standardních bankovních služeb pro soukromé osoby a podnikatele. Nechybí běžný účet, spoření ani hypotéka. Všechny navíc vyřídíte s minimem poplatků.

mBank nabízí bankovní produkty v těchto kategoriích:

běžný účet, spořicí účet, půjčka, hypotéka, kreditní karta  a termínovaný vklad.

Naše hodnocení banky s kódem 6210

mBank si zakládá na dostupnosti svých služeb na dálku. Téměř vše tak vyřešíte on-line nebo po telefonu. Oblíbené je také její internetové a mobilní bankovnictví.

Dlouhodobě dobře hodnocený je zejména běžný účet, který je bez poplatků za vedení i většinu transakcí – včetně eurových SEPA plateb. Výběry nad 1 500 Kč jsou navíc zdarma v ČR i v zahraničí.

Spořicí účet pak potěší hlavně úrokovou sazbou, která už několik let patří mezi nejvyšší na trhu.

Klienti mBank se ovšem musí smířit s absencí vlastních bankomatů a nízkým počtem poboček. Při výběrech menších částek také musíte počítat s poplatky. Někomu navíc mohou v nabídce banky scházet investice.