Logo Mbank nad vstupem do pobočky

mBank i letos navazuje na loňskou úspěšnou kampaň a přichází s bonusovou akcí, kde můžete získat až 2000 Kč. Letošní akce je zaměřena na podporu plateb pomocí mobilních telefonů a chytrých hodinek a právě za tyto platby bude banka klienty odměňovat. Tato kampaň má platnost od 16. října 2023 do 15. prosince 2023 nebo do okamžiku, kdy bude založeno celkem 10 000 nových účtů mKonto, podle toho, co nastane dříve.

Kdo se může akce zúčastnit?

Tato akce je otevřena jak novým klientům, kteří se stali klienty banky nedávno, tak i těm, kteří jsou dlouhodobými klienty této banky. Všichni mají možnost zúčastnit se této akce, avšak podmínky pro získání bonusu u mBank se mezi novými a stávajícími klienty mírně liší.

Co tedy platí?

Noví klienti

Klienti, kteří se rozhodnou zřídit běžný účet u mBank (mKonto) mají možnost získat zpět stejnou částku, kterou vynaloží na platby prostřednictvím mobilních telefonů nebo chytrých hodinek (včetně služeb jako ApplePay, GooglePay, GarminPay, FitbitPay, XiaomiPay, SwatchPAY). Tato odměna může dosáhnout maximálně 2 000 korun. Za nové klienty banka považuje osoby, které v období od 1. ledna 2022 do 15. října 2023 neměly otevřený žádný účet u mBank.

Stávající klienti

Pro stávající klienty existuje možnost získat bonus tím, že se zúčastní soutěže. K účasti stačí vyplnit registrační formulář a zadat speciální promo kód Vánoce. Tímto krokem budou klienti automaticky zařazeni do pravidelného slosování, které banka provádí každých 14 dní. Během tohoto losování vybere banka 500 klientů, kteří budou odměněni mBank bonusem ve výši odpovídající částky, kterou utratili prostřednictvím mobilních plateb nebo plateb pomocí chytrých hodinek. Tato odměna může dosáhnout taktéž až 2 000 korun.

Dodatečné podmínky akce

  • Tuto akci nelze kombinovat s dalšími akcemi, které mBank pořádá speciálně pro nové klienty. Aby bylo jasno, účastník, který se účastní kampaně „Až 2 000 Kč za platby mobilem a hodinkami,“ nemůže zároveň obdržet odměnu jako nový doporučený klient v rámci akce „Doporučte mBank“. Odměna bude udělena pouze v rámci akce, jejíž podmínky byly splněny dříve. Nicméně, účastník kampaně „Až 2 000 Kč za platby mobilem a hodinkami“ bude stále mít možnost doporučovat mBank v rámci akce „Doporučte mBank“ a tak získat odměnu za svá doporučení.
  • Pro účast v této akci je klíčové, aby platby byly realizovány kartou, která je spojena s nově zřízeným účtem mKonto, a to konkrétně prostřednictvím mobilního telefonu nebo chytrých hodinek. Dále je nezbytné, aby tyto platby byly oficiálně zaznamenány do konce platnosti této akce.
  • Pokud jde o společný účet mKonto, nárok na odměnu vznikne pouze jednou, pokud jsou splněny všechny příslušné podmínky. To znamená, že maximální výše odměny pro jeden účet mKonto je 2 000 korun českých. Odměna bude poskytnuta účastníkovi a připsána na jeho nově zřízený účet mKonto v bance mBank nejpozději do 30 dní od splnění všech výše uvedených požadavků.

    Pro obě kategorie klientů platí, že platby uvedené níže nejsou zahrnuty do této akce:
  • Platby u sázkových společností a organizací provozujících hazardní hry nebo kasina.
  • Platby u společností, které nabízejí finanční, platební nebo pojišťovací služby (např. Revolut, Curve, Paypal), včetně plateb zprostředkovaných těmito společnostmi. Platby u společností umožňujících investice do cenných papírů a kryptoměn.