Pojištění domácích mazlíčků

Potřebujete zdarma poradit s výběrem Pojištění domácích mazlíčků? Náš poradce je vám zdarma k dispozici.

Nechte nám na sebe telefon a ozveme se Vám.

  Pokračováním potvrzujete souhlas s našimi obchodními podmínkami a s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

  Telefonující kreslená postava, která má za sebou logo ve tvaru F.
  1.
  Zajistíme vám nejvýhodnější nabídky

  a vyjednáme vám lepší sazby, než na pobočce instituce.

  2.
  Detailně vás seznámíme s nabídkami

  a vysvětlíme, jak daný finančí produkt funguje a na co si dát pozor.

  3.
  Připravíme vám smlouvy a zařídíme formality.

  Zkrátka uděláme vše potřebné, aby vyřizování proběhlo hladce.

  Srovnání pojištění domácích mazlíčků

  Jsme spolehlivý a ověřený partner
  Srovnáváme 41 bank a pojišťoven
  Ročně pomůžeme více než 2 000 klientům
  Dohled a licence od České Národní Banky

  Jak probíhá srovnání havarijního pojištění
  s naším poradcem?

  1. Pošlete nám poptávku a my se vám ozveme

  Poté, co vyplníte kontaktní formulář, zavoláme vám zpátky. Společně probereme vaše požadavky, představy o pojištění a další informace, které potřebujeme znát pro výběr nejvhodnějších nabídek.

  2. Projdeme nabídky a vybereme ty nejlepší

  Jakmile máme všechny potřebné údaje, srovnáme nabídky všech poskytovatelů. Projdeme nejen jejich podmínky a limit pojistného plnění, ale také výluky. Díky tomu vám nabídneme ty opravdu nejlepší pojistky. A sami si z nich vyberete tu, která vám nejvíc vyhovuje.

  3. Sjednáme pojištění – online, nebo osobně

  Následně už zbývá jen podepsat pojistnou smlouvu. Sejdeme se proto buď osobně, nebo vše vyřešíme elektronicky. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

  4. Hotovo, jste pojištění za nejlepších podmínek

  Jakmile smlouvu sjednáme, stačí už jen zaplatit pojistné, a jste pojištění. A to za těch nejlepších podmínek, které jsou aktuálně na trhu!

  Proč využít poradce
  a nejít rovnou do pojišťovny?

  Vyberete si tu nejlepší nabídku

  Když půjdete do pojišťovny, její zaměstnanci vám doporučí jen její produkty. Bez ohledu na:

  • jejich cenu,
  • výluky
  • nebo na to, jak moc odpovídají vašim potřebám.

  Nezávislý poradce si vás vyslechne, připraví analýzu a podle ní najde nabídky, které nejlépe odpovídají vašim potřebám. Z nich si pak sami vyberete to nejvýhodnější pojištění.

  Získáte lepší cenu

  Díky výběru z různých nabídek dostanete mnohem výhodnější pojistku, než když půjdete přímo do pojišťovny. Navíc dokážeme získat lepší cenu i od vašeho současného poskytovatele.

  Šetříme váš čas i peníze

  Ušetříte nejen díky výhodnější smlouvě, ale i proto, že naše služby jsou ZDARMA. Navíc vám ke sjednání pojistky stačí jen telefon. A vše zvládnete za pár hodin.

  O pojištění domácích mazlíčků

  Zaplatit desítky tisíc korun za ošetření zvířete? V současné době to není nic výjimečného. Jen léčba průjmu u psa běžně stojí okolo 10 000 Kč.

  A u jiných zvířat či vážnějších potíží jsou tyto sumy ještě vyšší.

  Abyste je nemuseli platit ze svého, sáhněte po pojištění domácích mazlíčků. Hradí totiž náklady na zdravotní péči o vaše zvíře.

  Navíc vám dá odškodné v případě, že váš pes nebo kočka zemře.

  A řeší také situace, kdy vaše zvíře způsobí škodu někomu jinému. Součástí pojistky totiž bývá pojištění odpovědnosti za škodu.

  Některé produkty řeší dokonce i ztrátu a odcizení zvířete. Pomůžou vám tedy zaplatit náklady na hledání nebo vám vyplatí jednorázové odškodné.

  Počítejte ovšem s tím, že se pojištění domácích mazlíčků většinou vztahuje pouze na psy a kočky. Někteří poskytovatelé sice nabízejí také pojištění exotických zvířat, najdete ho však jen u několika málo pojišťoven na trhu.

  A jaká jsou specifika uvedených pojistek?

  Například u pojištění psů záleží nejen na tom, u koho pojistku uzavřete, ale důležité je i to, jaké zvíře chováte. Pro některé rasy totiž platí přísnější podmínky než pro jiné.

  Je to dané mimo jiné tím, že jednotlivá plemena jsou různě náchylná na nemoci či úrazy.

  Pojištění koček sice konkrétní rasy neřeší, zato u něj musíte počítat s nižší pojistnou částkou. Díky tomu vás ale pojistka vyjde levněji.

  Nejdražší je naopak pojištění exotických zvířat. Mají totiž vyšší cenu a potřebují specializovanou péči. Zároveň ale pojistíte prakticky třeba i krokodýla.

  Pokud se na vašeho domácího mazlíčka pojištění přesto nevztahuje, můžete ho zahrnout alespoň do pojištění domácnosti. Léčebné výlohy budete sice i dál platit sami, pokud ale vaše zvíře způsobí škodu někomu jinému, pojišťovna ji uhradí za vás.

  Pojištění mazlíčků využijete i v případě, že vyrážíte na dovolenou a chcete si s sebou vzít svého psa, kočku nebo například fretku. Některé pojišťovny totiž nabízejí speciální cestovní pojištění domácích zvířat.

  Tyto pojistky obvykle kryjí ošetření v případě úrazu či nemoci. Opět ale platí, že výběr je omezený.

  Kdy můžete pojištění domácích mazlíčků využít?

  Abyste mohli pojistku uzavřít, musí mít váš mazlíček:

  • předepsaný věk,
  • čip nebo tetování,
  • běžná očkování.

  Poskytovatelé navíc zohledňují i zdravotní stav vašeho zvířete. Nepokryjí tedy například léčbu vrozených vad nebo stávajících chronických onemocnění.

  Součástí pojištění mazlíčků bývá rovněž karenční (čekací) doba, která je obvykle 30 dnů od sjednání pojistky. Pokud vaše zvíře v této době onemocní nebo se zraní, pojišťovna plnění nevyplatí.

  Tuto podmínku přitom najdete i u běžného životního pojištění. Je to standardní opatření, které pomáhá předcházet pojistným podvodům.

  Na co se pojištění domácích mazlíčků nevztahuje?

  Pojistka obvykle pokrývá pouze nutnou léčbu. Znamená to, že nehradí:

  • preventivní prohlídky,
  • běžná očkování
  • nebo zákroky, které nejsou nezbytné (například kastraci – pokud s její pomocí neřešíte jiné zdravotní potíže).

  Ve výlukách z pojištění obvykle najdete také chronická onemocnění, kterými zvíře trpělo v době, kdy jste pojistku uzavřeli. A jakmile váš mazlíček dosáhne předem stanoveného věku, nemáte už nárok na odškodné v případě úmrtí.

  Kromě toho pojišťovny většinou nehradí ani náklady spojené s těhotenstvím a porodem nebo léčbu zvířete v zahraničí (pokud nemáte cestovní pojištění zvířat).

  U různých poskytovatelů se ale výluky liší. Proto nezapomeňte vše předem porovnat. Nebo požádejte o pomoc naše poradce. Pomůžou vám najít pojištění, které maximálně odpovídá vašim požadavkům.

  Cena pojištění domácích mazlíčků

  Už jsme zmínili, že výše pojistného závisí na tom, jestli pojišťujete kočku, psa nebo exotické zvíře. Kromě toho je ale důležitý také:

  Například u psů kryjí pojišťovny veterinární péči v hodnotě 10 000–120 000 Kč ročně, podle sjednaného balíčku pojištění. U pojištění odpovědnosti bývá pojistná částka přibližně 1 000 000–2 000 000 Kč.

  Výše pojistného se obecně pohybuje v řádu stovek korun měsíčně. Platí přitom, že pojistky s širším rozsahem a vyšším krytím bývají dražší.

  Ne každý ale potřebuje vysokou pojistku. Proto vám najdeme pojištění domácího mazlíčka přesně podle vašich požadavků. Jednoduše nás kontaktujte a společně vybereme pojištění domácích zvířat, které vám 100% vyhovuje.

  Pomohli jsme vybrat pojištění již více než 5 000 klientům

  Přes Financo.cz jsme sjednávali životní pojištění pro naši rodinu. Vše proběhlo velmi rychle. Moc děkujeme.

  Rodina Dvořákova, Ústí nad Labem

  S panem Vojtěškem již delší dobu řeším pojištění automobilu a nemovitosti. Vždy mi dobře poradí a zařídí nejlepší nabídku.

  Jan Vašek, Pardubice

  Když jsem zadávala poptávku na Financo.cz byla jsem dost skeptická. Neměla jsem důvěru k podobným webům. Byla jsem však překvapena přístupem. Díky výborným radám jsem zjistila, že mé předchozí pojištění bytu nebylo tak dobré, jak jsem si myslela. Určitě mohu doporučit!

  Anna Zámková, Ostrava

  Na co se nás u pojištění domácích mazlíčků nejčastěji ptáte

  Vztahuje se pojištění domácích zvířat i na očkování?

  Obvykle ne. Pojistka většinou nepokrývá preventivní úkony, ale pouze nezbytnou léčbu onemocnění a úrazů.

  Nedávno jsme si koupili papouška. Chtěli jsme ho pojistit, ale nemůžeme najít vhodnou nabídku. Existuje vůbec podobná pojistka?

  Ano, existuje. Jmenuje se pojištění exotických zvířat. Nabízí ji ale jen pár poskytovatelů na trhu. Napište nám a pomůžeme vám je najít, porovnat jejich nabídku a vybrat tu nejvýhodnější pojistku.

  Pomůže mi pojištění domácích mazlíčků uhradit i kastraci?

  Většinou ne. Zákroky, které nejsou nutné pro zdraví zvířete, pojištění nekryje. S kastrací vám tak pomůže jen v případě, že má váš mazlíček zdravotní potíže a kastrace je vyřeší.

  Můj pes vyběhl na ulici za kočkou a srazil přitom z kola souseda, který si zlomil ruku. Pomůže mi pojištění zvířat?

  Ano, pojištění odpovědnosti mazlíčků zpravidla kryje škody na majetku i na zdraví ostatních.

  Vyplatí se mi pojištění domácího mazlíčka?

  Většinou ano. Například u psa přesahují výdaje na léčbu průjmu či zvracení i 10 000 Kč. A u vážnějších problémů jsou náklady ještě mnohem vyšší. Díky pojištění domácího zvířete ale hradíte jen spoluúčast. Za zákroky, které by vás jinak stály desetitisíce korun, zaplatíte třeba jen 1 000 Kč.

  Mohu najednou pojistit více zvířat?

  Obvykle ano, mazlíčci ovšem musí být stejného živočišného druhu. Psa a kočku tedy musíte pojistit zvlášť.

  Co když vyrazím se psem do zahraničí. Platí pojištění zvířat i tam?

  Většinou ne, a proto je lepší sjednat si cestovní pojištění zvířat. Pokryje náklady na nezbytnou léčbu úrazů i onemocnění.

  Články o pojištění

  na levé straně obrázku je osoba před počitačovými obrazovkami, na pravé straně pán sedící za stolem a který telefonuje.

  Pojištění kybernetických rizik: Neviditelný štít v digitálním světě

  V dnešní digitální době, kdy jsou naše životy neoddělitelně provázány s online světem, přichází na scénu nový druh ochrany a to pojištění kybernetických rizik. Tento relativně nový pojem může znít jako něco z budoucnosti nebo sci-fi, ale je to velmi reálná a stále důležitější součást našich životů. Nejprve si položme…

  Číst celý článek
  Poškozený dům bouřkou na kterém dělají dělníci opravu.

  Stavební montážní pojištění: Klíč k bezpečnosti stavebního projektu

  „Dům stojí na pevných základech.“ Toto moudro však neplatí jen pro samotnou stavbu, ale i pro bezpečnost a ochranu v průběhu jejího vzniku. Ve světě stavebnictví, kde každý kámen či cihla nese svůj příběh, se stavební montážní pojištění jeví jako nezbytný základní kámen, který chrání jak samotný projekt, tak lidi,…

  Číst celý článek
  Letadlo odlétající z ranveje letiště

  Jak funguje pojištění storna letenky?

  Člověk míní, život mění. Třeba když vám zbývají dva dny do vysněné dovolené, máte sbaleno – a najednou vás skolí horečka. A je po legraci. Najednou přijdete o výlet i peníze za letenky. Zmařená dovolená vás nejen mrzí, ale také vás mlůže přijít draho. Naštěstí existuje způsob, jak se před…

  Číst celý článek
  Detail ruky, která perem podepisuje výpověď pojištění auta. V pozadí je červený model vozu.

  Výpověď pojištění auta: vše, co potřebujete vědět

  V České republice převažují 2 hlavní typy pojištění aut: povinné ručení (také známé jako povinné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) a havarijní pojištění. Povinné ručení je základním pojištěním pro všechny vozy na českých silnicích. Kryje škody, které vaším vozidlem způsobíte třetím osobám, včetně újmy na zdraví a majetku. Povinné ručení je…

  Číst celý článek
  Italské Benátky při západu slunce, který ozařuje domy. Na řece plují gondoly.

  Dovolená v Itálii: Jaké cestovní pojištění vybrat?

  Vyrážíte do Alp nebo za romantikou do Benátek? Myslete i na situace, kdy se na výletě něco zvrtne. Poradíme vám, jaké cestovní pojištění do Itálie zvolit. Itálie patří mezi země Evropské unie a Schengenského prostoru, takže vám pro překročení hranic stačí platný občanský průkaz nebo pas. Pokud jedete na dovolenou…

  Číst celý článek