Pobočka Air bank

Air Bank v posledních letech potvrdila svou pozici na trhu nejen jako banka, která klade důraz na jednoduchost a přístupnost finančních služeb, ale také jako firma, která hledá inovativní způsoby, jak zlepšit zážitek svých zákazníků. Jedním z nejnovějších přírůstků do její nabídky je spuštění programu Unity, který dále rozvíjí již úspěšnou spolupráci mezi Air Bank a telekomunikační společností O2.

Unity je koncept založený na předpokladu, že zákazníci obou firem mohou profitovat z řady exkluzivních výhod, které jsou jim nabízeny jen za to, že jsou klienty obou společností. Tento program nejenže umocňuje spojení mezi finančními a telekomunikačními službami, ale také přináší zákazníkům výhody, které mají reálný dopad na jejich každodenní život.

„Každý z nás používá nějakou banku, připojuje se na internet a volá svým blízkým. Chceme, aby naši společní klienti cítili, že si jejich důvěry vážíme a díky tomu, že jsme součástí skupiny PPF, jim umíme nabídnout exkluzivní benefity a odměny, které by jinde nedostali,“ uvedl v tiskové zprávě Michal Strcula, generální ředitel Air Bank.

Co všechno program Unity nabízí?

Začněme tím základním: každý měsíc získají společní klienti Air Bank a O2 odměnu ve výši 300 Kč. Tato odměna je již dobře známá a osvědčená, avšak nově byly přidány další atraktivní benefity. Mezi nimi se objevuje například možnost zakoupit cestovní pojištění od Air Bank se slevou 40 %. V dnešní době, kdy cestování je velmi populární, může takováto sleva představovat pro mnohé značnou úsporu.

Další výhodou, která jistě přitáhne pozornost, je nabídka, kdy k nákupu mobilního telefonu Samsung S24 u O2 dostanete televizor Samsung zdarma . V době, kdy technologie hrají v životě stále větší roli a zákazníci hledají nejnovější a nejlepší produkty, přichází tato nabídka jako vítaný bonus pro ty, kteří se rozhodnou obnovit své vybavení.

Neméně lákavá je i nabídka ochranného sklíčka na smartphone, které O2 nabízí za symbolických 99 Kč včetně nalepení. Tato drobnost, ač se může zdát nepatrná, může výrazně snížit riziko poškození obrazovky a vyhnout se tak nákladným opravám.

Jak si mohou zákazníci tyto výhody aktivovat?

Vše je nastaveno tak, aby bylo maximálně uživatelsky přívětivé. Stačí, když klienti navštíví mobilní aplikaci My Air, kde nejenže najdou detaily o jednotlivých benefitech, ale také získají informace o tom, jak výhody získat a co nejlépe využít.

Program Unity slibuje průběžné obměňování benefitů a přidávání nových výhod, které mohou pocházet nejen od Air Bank a O2, ale také od dalších partnerů v rámci skupiny PPF. Tento dynamický prvek zajišťuje, že nabídka bude stále atraktivní a relevantní pro stávající i nové zákazníky.

Co to znamená pro zákazníky obou společností?

Především to, že nemusí měnit své zvyklosti nebo přecházet k jiným poskytovatelům služeb. Místo toho, že by museli hledat výhody a slevy jinde, mají je přímo u svých stávajících poskytovatelů, a to díky vzájemné spolupráci, která přináší oboustranné výhody. Celkově Unity představuje vzorový příklad toho, jak mohou firmy spolupracovat napříč odvětvími, aby přinesly zákazníkům výhodnější a přitažlivější služby.