Pobočka Komerční banky

KB Pojišťovna a cestovní kanceláří FISCHER přináší soutěž, ve které si můžete vybrat vlastní destinaci. Ať už jste stávající nebo nový klient KB Pojišťovny, máte možnost se zapojit. Stačí si během letních prázdnin od 27. 6. do 31. 8. 2022 sjednat jednorázové cestovní pojištění online s 15% slevou.

Jak se zapojit?

KB Pojišťovna v létě nabízí jedinečnou příležitost získat skvělé cestovní pojištění a zároveň se zapojit do letní soutěže s lákavou výhrou. Stačí si během prázdnin uzavřít jednorázové cestovní pojištění od KB Pojišťovny a automaticky se zapojíte do losování.  Výherce poukazu v hodnotě 100 000 korun od CK FISCHER bude vylosován do 9. 9. 2022. Podrobnosti o soutěži a pravidlech najdete na webových stránkách Komerční banky a KB Pojišťovny.

Na cesty s jistotou

Pro bezpečnou a bezstarostnou cestu do zahraničí je vhodné uzavřít cestovní pojištění, které dnes pokrývá více než jen léčebné výlohy a dokáže vám ušetřit skutečně nemalé peníze. Za pár stokorun navíc můžete ušetřit obrovské finanční náklady, které byste jinak museli hradit sami.

Pro cestování mimo území Evropské unie, kde není možné spoléhat se na evropský průkaz zdravotního pojištění, je cestovní pojištění prakticky nezbytností. V těchto případech je navíc vždy doporučeno sjednat si pojištění s co nejvyšším limitem pojistného plnění. KB Pojišťovna vám nabízí komplexní cestovní pojištění, které vám poskytne potřebnou ochranu a zabezpečení při vašich cestách do vzdálených destinací.

Jednorázové cestovní pojištění od KB Pojišťovny vás chrání jak při cestách do zahraničí, tak při objevování krás České republiky. S širokou škálou pojistných krytí budete mít klidnou mysl i v případě nečekaných situací.

A proč volit zrovna pojistku od KB Pojišťovny?

  1. 15% sleva při on-line sjednání,
  2. Krytí až do výše 5 milionů Kč pro vaši bezstarostnou dovolenou,
  3. Ochrana v případě léčby COVID-19,
  4. Nonstop asistence v češtině, která vám pomůže po celém světě,
  5. Možnost připojistit se proti úrazu, odpovědnosti za škodu, stornu cesty a ztrátě zavazadel.

Pokud se pojistíte nyní na své prázdninové cesty, získáte nejen pocit bezpečí na dovolené, ale také šanci na výhru skvělého poukazu v hodnotě 100 000 korun od CK FISCHER.