Bankomat a karta Air bank

S příchodem léta přináší Air Bank svým klientům možnost, jak si užít dovolenou ještě více a to díky speciální akční nabídce, která vrací peníze za platby kartou v zahraničí. Tato odměna, dostupná prostřednictvím mobilní aplikace My Air, umožňuje klientům získat zpět až 1 % z každé platby provedené kartou u obchodníků v cizině.

Jak můžete získat odměnu za platby kartou v zahraničí?

Pro získání této odměny je nutné splnit několik jednoduchých podmínek:

  1. Mít účet u Air Bank vedený v českých korunách – Základním předpokladem je vlastnictví účtu u Air Bank, který je veden v české měně.
  2. Aktivovat odměnu v mobilní aplikaci My Air – Klienti musí mít aktivovanou odměnu v aplikaci My Air, kterou si mohou snadno stáhnout a nainstalovat na svůj mobilní telefon.
  3. Platba kartou v lokální měně u obchodníků v zahraničí – Odměna se vztahuje na platby provedené kartou v místní měně u obchodníků v zahraničí. Nezahrnuje e-commerce transakce, což znamená, že nákupy na internetu se do této akce nepočítají.

Celkově mohou klienti získat zpět až 1 000 korun během trvání této akční nabídky, která platí od 27. června do 30. září 2024.

Speciální nabídku mohou využít také klienti, kteří mají společné služby Air Bank a O2 a jsou členy programu Unity. Tito klienti mohou získat zpět 2 % z každé platby provedené kartou v zahraničí, opět do maximální výše 1 000 korun.

Je však důležité poznamenat, že tyto výhody nelze kombinovat s jinými akcemi či nabídkami.

Jaké druhy plateb se počítají?

Klienti mohou získat odměnu za širokou škálu plateb provedených kartou v lokální měně v cizině. Může se jednat například o:

  • Platby v restauracích
  • Vstupné na prohlídky různých památek
  • Parkovné
  • Nákupy v obchodech
  • Tankování paliva na čerpacích stanicích

Jednoduše řečeno, odměnu získáte za jakoukoli platbu provedenou kartou v kamenném obchodě v zahraničí. Tímto způsobem Air Bank motivuje své klienty k využívání karet a zároveň jim poskytuje příjemný bonus za to, že se rozhodli pro tuto banku.

Jak začít?

Pokud ještě nejste klientem Air Bank, můžete si snadno otevřít účet a začít využívat všechny výhody, které banka nabízí. Pro stávající klienty stačí, aby si zkontrolovali, zda mají aktivovanou odměnu v aplikaci My Air a mohou začít sbírat odměny za své platby v zahraničí.

Letní sezóna je ideální čas na objevování nových míst a užívání si dovolené bez starostí. Díky této nabídce od Air Bank můžete navíc získat alespoň část svých peněz zpět a využít je na další zážitky.