Muž platí kartou.

V dnešní době, kdy cestování a online nakupování přesahuje hranice jednotlivých států, je důležité mít flexibilní a praktické platební řešení. Max banka přišla v červnu s revoluční novinkoumultiměnovou platební kartou k Neo účtu. Tato karta umožňuje klientům přiřadit si několik Neo účtů vedených v různých měnách k jediné kartě. Klienti tak mohou při cestování nebo platbách na internetu zapomenout na starosti s výběrem nejvýhodnější karty.

Jak multiměnová karta funguje?

Multiměnová karta Max banky umožňuje propojit až tři Neo účty v různých měnách – českých korunách, eurech a amerických dolarech. Tento systém přináší řadu výhod, zejména pak komfort a jednoduchost při mezinárodních transakcích. Místo nošení několika karet nebo složitého převádění peněz mezi účty stačí mít jednu kartu, která automaticky použije správný účet podle měny platby.

Klienti mohou snadno spravovat své účty

Nastavení multiměnové karty je jednoduché a intuitivní. Klienti si ji mohou zřídit prostřednictvím internetového bankovnictví Maxbanking, kde mají možnost přidat nové karty nebo přenastavit stávající karty na multiměnové. Proces zahrnuje volbu, které účty budou ke kartě připojeny, a také nastavení pořadí účtů pro zaúčtování transakcí. Multiměnové funkce jsou dostupné pro karty Mastercard Standard i Mastercard Gold, což zajišťuje širokou dostupnost pro všechny typy klientů.

Novinka navazuje na úspěšné produkty

„Zavedení multiměnové karty navazuje na naši nabídku Neo účtu v cizích měnách, kterou jsme spustili v lednu tohoto roku. Dlouhodobě se cizoměnovým produktům věnujeme v depozitech i v denním bankovnictví. Věřím, že karta klientům dobře poslouží třeba hned v blížícím se čase letních dovolených,“ uvedla v tiskové zprávě Irena Jandíková, ředitelka retailového bankovnictví Max banky.

Tato novinka je dalším krokem v rozšiřování služeb Max banky, která se dlouhodobě zaměřuje na poskytování kvalitních a inovativních bankovních řešení. Multiměnová karta je ideálním nástrojem pro ty, kteří často cestují, nakupují v zahraničí nebo jednoduše chtějí mít své finance pod kontrolou bez ohledu na měnu.

Atraktivní soutěž pro klienty

Max banka nezůstává jen u představení nové karty, ale připravila také atraktivní prázdninovou soutěž pro své klienty. Ti, kteří během léta zaplatí multiměnovou kartou ve více měnách, budou zařazeni do losování o zajímavé ceny pro cestovatele. Hlavní výhrou je víkendový pobyt v luxusním karlovarském Grandhotelu Pupp. Tato soutěž nejenže motivuje klienty k využívání nových služeb, ale také jim přináší možnost zažít nezapomenutelné chvíle v prestižním prostředí.

Podmínky účasti v soutěži

Soutěž probíhá od 26. června 2024 do 31. srpna 2024 včetně. Do soutěže se může zapojit každý, kdo se zaregistruje pomocí formuláře na této stránce a zároveň provede alespoň jednu platbu ve výši minimálně 500 Kč z korunového Neo účtu pomocí své multiměnové platební karty. Dále je nutné provést alespoň jednu platbu v hodnotě minimálně 500 Kč v ekvivalentu v EUR ze svého eurového účtu nebo v USD ze svého dolarového účtu pomocí téže multiměnové platební karty, která je připojena k příslušnému cizoměnovému účtu.

Soutěže se může zúčastnit každá plnoletá fyzická osoba s plnou právní způsobilostí, která vlastní multiměnovou platební kartu k osobnímu Neo účtu v Max bance. Ve výsledku tak Max banka svou multiměnovou kartou přináší na trh inovativní produkt, který reflektuje potřeby moderních klientů.