Detail pobočky Modré pyramidy

Modrá pyramida nabízí akci „Bonus“. Při založení stavebního spoření nyní můžete získat bonusový úrok 3 % ke všem novým smlouvám. V kombinaci se základním úrokem 0,5 % tak lze dosáhnout až 3,5 % ročního zúročení. Klienti budou mít úrokový výnos ve výši 3,5 % zaručený za každý rok spoření po dobu následujících šesti let. Noví klienti si navíc mohou přijít na až 5 000 Kč bonusu za vyšší počáteční vklad. Podle slov instituce je tak nyní stavební spoření vynikajícím produktem s možností velmi solidního zhodnocení. Akce platí od února.

Úroková sazba až 3,5% ročně

Klienti si mohou užívat výhody maximálního úroku ve výši 3,5 % p.a. Během šesti let spoření budou mít přístup k postupnému zhodnocování svého zůstatku na účtu stavebního spoření. Během celého období spoření bude zůstatek standardně úročen tarifem Alfa, který aktuálně nabízí roční úrok ve výši 0,5 %. Po uplynutí šesti let spoření bude na tento zůstatek připsán úrokový bonus ve výši 3 % za každý rok. Celkové zhodnocení tak dosáhne úrokové sazby 3,5 % ročně.

Modrá pyramida se pyšní dlouhou historií a pevným postavením na trhu stavebního spoření. Její závazek vůči klientům je podpořen inovativními produkty a výhodnými podmínkami, které jim umožňují dosáhnout finančních cílů. Společnost také klade důraz na vzdělávání a finanční gramotnost, aby klientům pomohla správně využívat své investice a plánovat svou finanční budoucnost.

Bonus za vysoký počáteční vklad

Modrá pyramida přichází s lákavým bonusem pro klienty, kteří vloží na svůj účet stavebního spoření vyšší částku. Za splnění podmínek je možné získat speciální bonus. Pro zisk prémie musí klient do konce čtvrtého měsíce po uzavření smlouvy vložit alespoň 50 000 Kč na svůj účet.

Výše bonusu závisí vložené částce. Při vkladu minimálně 50 000 Kč je poskytován bonus ve výši 2 000 Kč, zatímco při vkladu 100 000 Kč a více je bonus dokonce 5 000 Kč. Maximální cílová částka pro spoření byla stanovena na 300 000 Kč. Bonus bude připsán na účet stavebního spoření do dvou měsíců po skončení čtyřměsíčního období pro vklady. Pokud tedy například klient uzavře smlouvu v únoru, bonus mu bude připsán nejpozději do 31. srpna 2023. Vstupní poplatek se při uzavírání nových smluv o stavebním spoření v rámci této aktuální akce neúčtuje. Osvobození od poplatku platí pro smlouvy, které jsou uzavřeny od začátku února do 31. března 2023.