Pobočka Trinity bank

Trinity Bank přináší zajímavou nabídku spořicího účtu s garancí úrokové sazby až do konce roku 2023. Tato garance platí od 22. března 2023 týká se se všech nových vkladů do výše půl milionu korun na nově založené účty.

Sazbu 5,68 % p. a. s garancí do konce roku 2023 získají jak klienti, kteří si účet založí osobně  na pobočkách Trinity Bank, tak i ti, kdo si ho založí online prostřednictvím webových stránek banky.

Spoření je chloubou banky

Trinity Bank je na českém bankovním trhu uznávanou finanční institucí, která dlouhodobě poskytuje svým klientům jedny z nejlepších finančních nástrojů pro spoření a dlouhodobé nadstandardní zhodnocení.

V roce 2022 zvítězila Trinity Bank se svým spořicím účtem Výhoda+ Dobrý klient v soutěži „Finparáda.cz – Finanční produkt roku“. Tento spořicí účet získal prestižní ocenění v následujících kategoriích:

  • 1. místo v kategorii „Produkt roku – Spořicí účty do 300 tisíc Kč“
  • 1. místo v kategorii „Produkt roku – Spořicí účty od 300 tisíc Kč do 600 tisíc Kč“
  • 3. místo v kategorii „Produkt roku – Spořicí účty od 600 tisíc Kč“

Tato ocenění potvrzují vynikající výkonnost a přínos spořicího účtu Trinity Bank pro klienty ve všech třech uvedených cenových kategoriích.

Spořicí účty jsou dlouhodobě oblíbeným způsobem zhodnocení úspor klientů. Tyto účty slouží jako finanční rezerva, kterou si lidé uchovávají k dispozici pro své pravidelné i nečekané finanční potřeby, aniž by je chtěli investovat na delší dobu.

Podle nejnovějšího průzkumu investičního chování Čechů, který provedla Asociace pro kapitálový trh ČR na vzorku více než tisíce lidí, jsou spořicí účty v současnosti nejpreferovanějším způsobem zhodnocení finančních prostředků a také zajišťují bezpečí a stabilitu jejich hodnoty.

O Trinity Bank

Trinity Bank je moderní instituce, která poskytuje širokou škálu bankovních služeb. Zaměřuje se zejména na privátní a korporátní bankovnictví a disponuje dlouholetými zkušenostmi v oblasti financování developerských projektů. Banka si zakládá na osobním přístupu ke klientům a budování dlouhodobých partnerských vztahů. Trinity Bank se chlubí inovativním přístupem a neustálým hledáním nových řešení, které usnadňují bankovní operace. Využívá moderní technologie a bezpečnostní opatření. Instituce nabízí řadu produktů a služeb – spořicí účty s atraktivními úrokovými sazbami, investiční produkty, úvěry a platební karty. Důležitou prioritou banky je bezpečnost a ochrana finančních prostředků klientů.