Základní informace o Trinity Bank

Důležité informace

Kód banky:
2070
Web:
www.trinitybank.cz
Internetbanking:
ib.trinitybank.cz
SWIFT kód:
MPUBCZPP

Adresa sídla

Senovážní náměstí 1375/19
110 00 Praha

Produkty Trinity Bank

Hypotéky

Účty

Pojištění

Investice

O Trinity Bank

V roce 1996 založil Radomír Lapčík, známý podnikatel, instituci původně pojmenovanou jako Moravský Peněžní Ústav (MPU). Ovšem v roce 2019 se z této původní záložny stala plnohodnotná banka pod novým jménem Trinity Bank.

Síť poboček Trinity Bank je sice malá, ale pevně zakotvená, skládající se ze čtyř poboček ve městech Brno, Ostrava, Praha a Zlín a poskytuje své služby téměř 40 000 klientům. Její hlavní silou jsou spořicí produkty a úvěry pro podnikatele, čímž se odlišuje od větších bankovních domů a nabízí specifické služby cílené na potřeby svých klientů.

Portfolio produktů Trinity Bank zahrnuje běžné účty, spořicí účty a půjčky, a to jak pro individuální klienty, tak pro firmy. Banka se rovněž snaží držet krok s digitálními trendy a vylepšuje své online služby, aby byly přístupné a pohodlné pro všechny typy klientů. V důsledku toho Trinity Bank nejenže posiluje svou pozici na trhu, ale také rozšiřuje svou klientelu díky inovativnímu přístupu.

Naše hodnocení Trinity Bank

Trinity Bank, je menší finanční instituce, která se vyznačuje především atraktivními spořicími produkty s výjimečně vysokými úrokovými sazbami, což je činí jedním z nejlepších na trhu pro zhodnocení úspor. Kromě toho banka přichází s nabídkou různorodých úvěrových produktů pro podnikatele, které jsou lákavé díky svým výhodným podmínkám.

Na druhou stranu, dostupnost jejích služeb a zákaznické podpory není tak široká, jako u některých větších bank. Pobočky jsou omezeny pouze na čtyři velká města: Zlín, Praha, Brno a Ostrava, a zákaznická podpora je k dispozici pouze během pracovních dnů od 8:30 do 17:00, což může být pro některé klienty nevýhodou.