Pobočka Hypoteční banky

Hypoteční banka zavádí novou verzi online portálu Hypoteční zóna, která je lepší a přehlednější. Aplikace nyní nabízí responzivní design inspirovaný ČSOB Smart a umožňuje snadné sjednání a správu hypotéky. Díky tomu nyní zákazníci vyřídí prakticky celý proces hypotéky online,  a to od kalkulace až po vyřízení všech detailů, bez nutnosti fyzické návštěvy pobočky. Na pobočku stačí zajít za celou dobu pouze jednou – a to k podpisu smlouvy.

Hypoteční zóna představuje unikátní a moderní řešení pro efektivní správu hypotečního úvěru. Díky funkcím internetového bankovnictví nemusí klienti ztrácet čas na pobočce – místo toho mohou svou hypotéku pohodlně spravovat prostřednictvím chytrého telefonu nebo počítače.

Hypoteční zóna prošla zásadními změnami

Zásadní novinkou v rozhraní Hypoteční zóny je sloučení částí pro zájemce o hypotéku a klienty. Zákazník tak získá na jednom místě prvotní výpočet hypotéky – a může si zde i pohodlně online podat žádost. Nová podoba Hypoteční zóny umožňuje klientům realizovat kompletní obsluhu hypotéky z jedné aplikace, a to bez nutnosti přecházet mezi různými prostředími.

„Vylepšili jsme ovládání, srozumitelnost, vzhled a hlavně zobrazení na mobilu. Revoluční změnou prošlo také čerpání hypotečního úvěru. Klienti ČSOB se do Hypoteční zóny snadno přepnou z aplikace ČSOB Smart nebo z internetového bankovnictví ČSOB bez nutnosti nového přihlašování. Využívá-li klient aplikaci Hypoteční zóna, musí na pobočku pouze jednou, a to zatím k podpisu smlouvy,“ komentuje v tiskové zprávě novou podobu portálu Martin Vašek, předseda představenstva Hypoteční banky a ČSOB Stavební spořitelny.

Hypoteční zóna přináší kompletní servis pro sjednání a správu hypotéky. V nové podobě se jedná o jednoduchý a bezpečný způsob, jak pohodlně, přehledně a online řídit vaši hypotéku.

Přibyly funkce pro správu hypotéky

V novém provedení Hypoteční zóny klienti najdou funkcionality pro snadné sjednání a správu hypotéky. Vývojáři si dali záležet také na přehlednosti aplikace a uživatelském pohodlí.

Mezi nové funkce patří:

 • Výpočet hypotéky na míru a nabídka úvěru s garantovanou sazbou.
 • Možnost podání žádosti o hypotéku včetně online dokládání dokumentů a okamžitého předběžného posouzení (s vysokou pravděpodobností klient okamžitě získá informaci o schválení hypotéky).
 • Jednodušší čerpání hypotéky: Hypoteční zóna je intuitivní a v každé fázi klientovi ukazuje, jak postupovat, aby získal přístup k penězům z hypotéky.
 • Kompletní servis hypotéky, zahrnující například:
  • Notifikace o důležitých událostech v hypotéce.
  • Kompletní archiv dokumentů (od banky i od klienta) a doručování dokumentů od banky přímo do Hypoteční zóny, což eliminuje nutnost chodit na poštu.
  • Možnost modelování úrokové sazby a parametrů hypotéky pro další období fixace.
  • Online změny v hypotéce, digitální podpisy dodatků ke smlouvě a další možnosti.

Nová Hypoteční zóna představuje komplexní a moderní řešení, které usnadňuje a zlepšuje správu hypotéky. Podle slov banky aplikaci používá téměř 80 % jejích klientů – a všichni nyní mají o starost méně.