Mobilní telefon položený na stole

V dnešní uspěchané době se každý z nás může snadno a hravě ocitnout v situaci, kdy někde zapomeneme svůj mobil, ztratí klíče nebo peněženku. Ať už se to stane na cestě do práce, během nákupu, nebo dokonce na dovolené v zahraničí, pocit bezmoci a stres z potenciálních komplikací může být ohromující. Pro tyto situace přichází Air Bank s řešením, které slibuje přinést klid do vašeho života.

Pojištění, které Air Bank nabízí ve spolupráci s Maxima pojišťovnou, se zaměřuje na ochranu osobních i firemních věcí a platebních prostředků. Tato služba se vyznačuje jednoduchostí a rychlým sjednání prostřednictvím aplikace My Air a přístupností, kdy za „symbolických“ 50 korun měsíčně můžete být chráněni proti ztrátě nebo odcizení vašich nejcennějších předmětů. A pokud si přejete rozšířit ochranu na všechny členy vaší domácnosti, stačí zaplatit 100 korun měsíčně.

Jednou z největších výhod tohoto pojištění je jeho celosvětová platnost. Bez ohledu na to, kde se na světě nacházíte, můžete být v klidu, že vaše osobní věci a platební prostředky jsou v bezpečí.

Na co se všechno se pojištění vztahuje?

Toto pojištění kryje široké spektrum rizik, od odcizení a ztráty osobních a pracovních předmětů, jako jsou mobilní telefony, brýle, tablety a notebooky, přes zneužití odcizených nebo ztracených platebních karet, až po odcizení peněz a klíčů od domova či auta. Velmi významným aspektem je i ochrana v případě ztráty nebo odcizení dokladů, a to jak v České republice, tak i v zahraničí.

V situaci, kdy dojde k zneužití platebních prostředků, je klient chráněn limitní částkou až 100 000 Kč, což představuje jednu z nejvyšších nabízených ochran na trhu. Tato ochrana se vztahuje na platby ověřené PINem i na online transakce zabezpečené metodou 3D Secure. Pro transakce, které nepotřebují ověření PINem nebo 3D Secure, pojištění pokrývá škody do výše 50 EUR.

V případě odcizení elektroniky mladší pěti let nabízí pojišťovna kompenzaci až do výše 50 000 Kč. A pokud byste ztratili své doklady, nejenže pojišťovna uhradí náklady na jejich znovuvystavení, ale navíc obdržíte 1 000 Kč jako kompenzaci za váš čas strávený vyřizováním na úřadech.

V dnešním světě plném nejistot představuje toto pojištění volbu k zajištění osobního klidu a bezpečí. S Air Bank a Maxima pojišťovnou můžete čelit nepředvídatelným situacím s jistotou, že vás čeká rychlá a efektivní pomoc.