Detail pobočky ČSOB Stavební spořitelny

ČSOB Stavební spořitelna přináší nový tarif stavebního spoření s názvem Trend. Spustit jej plánuje 26. srpna 2022. Klientům nabídne výhodnější úrokovou sazbu a možnost získat prémii ve výši  až 7 000 Kč.

Stavební spoření je na bankovním trhu dlouhodobě oblíbeným produktem. Jedná se o bezpečný způsob uložení peněz, který se díky státní podpoře těší popularitě. Lidé stavební spoření vyhledávají nejen pro zajištění potřebné částky pro hypotéku či rekonstrukci, ale také jako zajímavou formu spoření na budoucnost dětí. Současná inflace ovšem stavební spořitelny tlačí k úpravě nabízených produktů. A vylepšený tarif Trend je toho zářným příkladem.

Zřízená stavebka zdarma a s vyšším úrokem

Základní úroková sazba z vkladů se u nového tarifu zvýšila z 1 % p.a. na 1,5 % p.a., bonusová úroková sazba za pravidelné spoření se posunula z 0,5 % p.a. na 1 % p.a.

Klienti, kteří se rozhodnou využít nový tarif stavebního spoření Trend, budou mít možnost dosáhnout lepšího zhodnocení svých finančních prostředků. Samozřejmě budou moci využívat také aktuální výhody Stavebka bez limitů – tedy nulový vstupní poplatek a neomezená výše cílové částky.

Při uzavření nové smlouvy o stavebním spoření klienti mohou také získat atraktivní prémii ve výši až 7 000 Kč. Dohromady tak mohou dosáhnout na celkové zhodnocení svých úspor až ve výši 6,6 % p.a. Díky těmto výhodám se nový tarif Trend stává zajímavou volbou pro ty, kteří hledají výhodné možnosti spoření s atraktivními benefity.

Jak prémii získat?

Prémii ve výši 7 000 Kč klient získá kombinací tří marketingových akcí, které ČSOB Stavební spořitelna aktuálně nabízí:

  • Bonus ve výši 1 000 Kč klient obdrží za uzavření smlouvy o stavebním spoření s cílovou částkou 500 000 Kč nebo vyšší.
  • Další část prémie ve výši až 4 000 Kč je spojena s pravidelným spořením. Pokud klienti spoří více než 20 000 Kč ročně, získají prémii ve výši 5 % z vkladů převyšujících tuto částku. Tato prémie se uděluje každý rok po dobu prvních čtyř let od sjednání stavebního spoření. Maximálně je možné získat až 1 000 Kč ročně, celkově tedy až 4 000 Kč za čtyři roky. Pro dosažení maximální prémie je ovšem potřeba ročně vložit na účet stavebního spoření minimálně 40 000 Kč.

Dodatečnou odměnu v celkové výši 2 000 Kč spořitelna připíše klientům, kteří si sjednají u finančních poradců ČSOB Stavební spořitelny běžný účet a doplňkové penzijní spoření. Za zřízení každého z dvojice těchto produktů klient získá 1 000 Kč.