Základní informace o ERGO pojišťovně

Důležité informace

Web:
www.ergo.cz

Adresa sídla

Vyskočilova 1481/4
140 00, Praha 4
Pobočky

Produkty ERGO pojišťovny

Pojištění

O ERGO pojišťovně

ERGO pojišťovna vznikla roku 1994 pod názvem VICTORIA pojišťovna. V roce 2012 se stala členem mezinárodní skupiny ERGO a získala své současné jméno. Od roku 2021 pak tento poskytovatel spadá pod německý koncern Sparkassen-Versicherung Holding AG.

ERGO pojišťovna patří mezi univerzální pojišťovny – vyřídíte tak u ní všechny standardní životní i neživotní pojistky. V jejím portfoliu ovšem najdete i specializované produkty, například pojištění prodloužené záruky.

Kromě toho zajišťuje pojišťovací služby v těchto kategoriích:

pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti, pojištění odpovědnosti, životní pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění a pojištění pro cizince.

Naše hodnocení ERGO pojišťovny

ERGO pojišťovna nabízí klasickou skladbu pojišťovacích produktů pro různé životní situace. Často ale v trochu netradiční podobě. Patří sem například úrazové pojištění pro celou rodinu nebo cestovní pojištění pro milovníky extrémních sportů.

V nabídce ERGO pojišťovny nechybí ani různá speciální pojištění – například pojištění zdravotních výloh pro cizince nebo pojistka proti náhodnému poškození či krádeži telefonu.