Základní informace o České podnikatelské pojišťovně

Důležité informace

Web:
www.cpp.cz

Adresa sídla

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.
Pobřežní 665/23
186 00 Praha 8
Pobočky

Produkty České podnikatelské pojišťovny

O České podnikatelské pojišťovně

Česká podnikatelská pojišťovna působí na českém trhu od roku 1995 a od roku 2005 je součástí skupiny Vienna Insurance Group, podobně jako Kooperativa. Aktuálně patří mezi 5 největších pojišťoven v Česku – zajišťuje služby pro víc než 1,1 milionu klientů.

Pojišťovna nabízí široké portfolio služeb z oblasti životního i neživotního pojištění. Přestože se zaměřuje na podnikatele, většinu produktů mohou využít i běžní lidé.

Pobočky České podnikatelské pojišťovny najdete po celé republice – od Chebu až po Český Těšín.

Česká podnikatelská pojišťovna nabízí produkty v těchto kategoriích:

pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti, havarijní pojištění, povinné ručení, pojištění odpovědnosti, životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění pro podnikatele a cestovní pojištění.

Naše hodnocení České podnikatelské pojišťovny

K nejoblíbenějším produktům ČPP patří pojištění pro podnikatele, které firma nabízí hned v několika variantách. Kromě standardního pojištění firemního majetku a odpovědnosti ČPP zajišťuje i netradiční pojistky – třeba pojištění proti terorismu nebo pojištění pro dopravce.

U klientů bodují rovněž pojistky pro běžné občany, zejména pojištění vozidel – těch je u ČPP pojištěno více než 1,3 milionu. Zaujme třeba sezónní řidiče, kteří mohou hradit pojistné jen za určitou část roku.

Výhodou je i poměrně široká pobočková síť. Pobočky České podnikatelské pojišťovny najdete na 100 místech v celé České republice, a navíc můžete využít i 220 pojišťovacích kanceláří.