Základní informace o NN Životní pojišťovně

Důležité informace

Web:
www.nn.cz

Adresa sídla

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Nádražní 344/25
150 00 Praha 5
Pobočky

Produkty NN Životní pojišťovny

O NN Životní pojišťovně

Původem nizozemská pojišťovna NN vstoupila na český trh roku 1991 pod názvem Nationale Nederlanden. Nějakou dobu působila také pod hlavičkou ING Životní pojišťovny, v roce 2015 se však přejmenovala na NN Životní pojišťovnu. Odkazuje tak ke svému staršímu názvu.

NN Životní pojišťovna zajišťuje řadu pojišťovacích služeb pro soukromé osoby. V její nabídce najdete životní i neživotní pojištění různých typů.

NN Životní pojišťovna nabízí produkty v těchto kategoriích:

pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti, havarijní pojištění, povinné ručení, pojištění odpovědnosti, životní pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, penzijní spoření a investice.

Naše hodnocení NN Životní pojišťovny

NN Životní pojišťovna sází zejména na velký výběr produktů od životního pojištění přes pojištění majetku a odpovědnosti až po investiční služby. Zajímavostí je pojištění dlouhodobé péče, které pomáhá v situacích, kdy zůstane pojištěný v péči ostatních.

Výhodou NN Životní pojišťovny je rovněž snadná dostupnost služeb. Díky rozsáhlé síti poboček vyřídíte pojištění u NN v každém větším městě a některé produkty si sjednáte i on-line.