Základní informace o Kooperativa pojišťovně

Důležité informace

Web:
www.koop.cz

Adresa sídla

Pobřežní 665/21
186 00, Praha 8
Pobočky

Produkty Kooperativa pojišťovny

O Kooperativa pojišťovně

Kooperativa je druhou největší českou pojišťovnou. Patří do skupiny Vienna Insurance Group, která je největším pojišťovacím koncernem ve střední Evropě. V České republice Kooperativa obsluhuje víc než 2,4 milionu klientů, kterým nabízí své služby prostřednictvím 300 poboček.

Kooperativa pojišťovna vznikla v roce 1991 jako první komerční pojišťovna v tehdejším Československu. V letech 2002 a 2003 přebrala část služeb od Komerční pojišťovny a Pojišťovny České spořitelny, kterou později koupila celou.

V současnosti nabízí pojištění pro soukromé osoby, podnikatele i velké firmy. Její produkty najdete v těchto kategoriích:
pojištění nemovitostipojištění domácnostihavarijní pojištěnípovinné ručenípojištění odpovědnostiživotní pojištěníúrazové pojištění, pojištění pro podnikatele a cestovní pojištění,

Naše hodnocení Kooperativa pojišťovny

Kooperativa pojišťovna nabízí prakticky veškeré typy pojištění, která běžně potřebujete. A to včetně pojištění pro podnikatele, u kterého nechybí ani pojištění kybernetických rizik. I díky komplexním službám se může pochlubit několika tituly Pojišťovna roku.

Řadu pojištění vyřídíte také on-line.

Počítejte ale s tím, že u některých produktů Kooperativa pojišťovny si musíte připlatit za připojištění rizik, která konkurenti kryjí už ve standardní variantě pojistky.