Základní informace o Slavia pojišťovně

Důležité informace

Web:
www.slavia-pojistovna.cz

Adresa sídla

Táborská 940/31
140 00, Praha 4
Pobočky

Produkty Slavia pojišťovny

O Slavia pojišťovně

Slavia pojišťovna je česká společnost s tradicí od roku 1868. Od roku 2006 patří k finanční skupině SPGroup a aktuálně její služby využívá víc než 250 000 klientů, kteří mají k dispozici 17 poboček.

Slavia pojišťovna nabízí pojištění jak běžným lidem, tak živnostníkům, cestovním kancelářím a dalším firmám. Zaměřuje se přitom na neživotní pojištění a pojištění cizinců.

Slavia pojišťovna nabízí produkty v těchto kategoriích:

pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti, havarijní pojištění, povinné ručení, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění a pojištění pro podnikatele.

Naše hodnocení Slavia pojišťovny

Slavia pojišťovna patří mezi menší pojišťovny, přesto u ní vyřídíte pojištění pro fyzické osoby, podnikatele i firmy. Kromě běžných typů majetkového a neživotního pojištění nabízí také několik netradičních produktů. Například pojištění léčebných výloh pro cizince nebo pojištění včelstev.

Nevýhodou Slavia pojišťovny je poměrně úzké portfolio produktů a malý počet kamenných poboček. Horší dostupnost kontaktních míst však nemusí být na škodu – většinu pojištění u ní totiž sjednáte i na dálku.