Budova UniCredit Bank

Při založení nového běžného účtu v UniCredit Bank můžete získat roční předplatné Spotify Premium zcela zdarma. Tato akce je výsledkem spolupráce banky se společností Visa a platí až do konce června tohoto roku.

Pro získání bonusu je nutné si na webových stránkách banky založit účet v jedné z variant – Start, Open nebo Top (vždy s debetní kartou). Pozor, musíte vyplnit promo kód „Spotify” při vyplňování žádosti o účet. Po založení účtu lze přes něj jednoduše zřídit prémiový účet na streamovací službě Spotify.

Předplatné Spotify Premium se pak každý měsíc automaticky strhává z účtu v UniCredit, ale banka klientovi peníze vrátí – nejpozději do konce následujícího měsíce.

Bonus vybírejte pečlivě

Odměnu ve formě ročního členství Spotify Premium nelze kombinovat s druhou akcí UniCredit Bank, kterou banka představila v dubnu. Při ní mohou noví klienti získat až 10 tisíc korun, pokud každý kalendářní měsíc aspoň třikrát zaplatí debetní kartou. Za každý měsíc, kdy klient tuto podmínku splní, mu banka vrátí 400 korun. Tato výhoda je aktivní 25 měsíců od založení účtu.

Banka nabízí i další akci pro milovníky filmů. Noví klienti mohou získat 12 volných vstupenek do multikin CineStar, klienti ve věku od 18 do 26 let navíc dostanou jedno Maxi popcorn menu pro dvě osoby. Jak jsme již zmínili, odměny mezi sebou nejde kombinovat a musíte si vybrat pouze jednu možnost.

Účtu je na výběr hned několik

V případě účtu Start v UniCredit Bank neplatíte žádný měsíční paušál za vedení účtu ani za základní služby. Výběry z bankomatů UniCredit Bank, a to i v zahraničí, jsou zdarma. To platí i ze sdílené sítě s Komerční bankou, Air Bank a Monetou – taktéž jsou výběry zdarma. Pokud si klient vybere aspoň 2000 Kč, jsou zdarma i výběry z ostatních tuzemských a zahraničních bankomatů, v opačném případě je účtován poplatek ve výši 30 Kč.

Klienti mají k dispozici platební kartu propojenou se slevovým programem U-šetřete, který nabízí různé výhody u obchodníků a poskytovatelů služeb. UniCredit Bank podporuje mobilní platby Google Pay a Apple Pay.

Jestliže si založíte účet Open nebo Top, získáte také balíček produktů od společnosti Procter and Gamble v hodnotě 1500 Kč. Účet Open stojí 89 Kč měsíčně a nad rámec základní varianty nabízí neomezené výběry z bankomatů UniCredit Bank a jejích partnerských bank v zahraničí, k tomu také cestovní pojištění, pojištění osobních věcí, pojištění nákupu na internetu a účet v eurech. Účet Top nemá měsíční paušál, pokud na něj každý měsíc přijdou příjmy ve výši alespoň 40 tisíc Kč (v opačném případě je poplatek 299 Kč). Kromě již zmíněných výhod nabízí vyšší limity pojištění, účet v dolarech a prémiovou platební kartu.

Účty však mají i společné negativum – UniCredit Bank dosud nenabízí okamžité platby, ačkoli již uplynuly více než čtyři roky od zavedení této služby v České republice.

Bonusy nabízejí i další banky

Bonusy za založení nového účtu nebo využívání služeb jsou běžnou součástí nabídek bank a finančních institucí. Níže uvádíme přehled aktuálně nejatraktivnějších nabídek:

  • Raiffeisenbank nabízí novým klientům až 3000 Kč. Stačí aspoň třikrát měsíčně platit debetní nebo kreditní kartou – banka vám poté každý měsíc odešle 500 Kč, maximálně však po dobu šesti měsíců.
  • ČSOB nabízí bonus až 1000 Kč při založení nového účtu Plus konto nebo Poštovní konto. Podmínkou je založení účtu online, na pobočce nebo na poště a následné přihlášení do mobilní aplikace ČSOB Smart. Dále je nutné do 30 dnů provést alespoň jednu platbu kartou.
  • Také za založení ověřeného účtu Plus u služby Skip Pay u ČSOB mohou zákazníci získat až 1000 Kč zpět z prvního nákupu.
  • Air Bank a operátor O2, oba součástí skupiny PPF, nabízejí měsíční odměnu 300 Kč, i pro stávající klienty. Podmínkou je využívání služeb obou společností.

Nabídky bank se mohou čas od času měnit, proto doporučujeme aktuální podmínky akce vždy ověřit u konkrétního poskytovatele.