Znak pojišťovny Kooperativa

Kooperativa pojišťovna na začátku února představila úplně novou verzí FLEXI životního pojištění. Tato novinka nabízí jednoduchost, srozumitelnost a transparentnost, a přináší řadu výhod pro věrné a zodpovědné klienty.

„Stejně jako v pojištění podnikatelů udává již řadu let tón trhu pojištění TREND, v životním pojištění to je, a i nadále bude, náš klíčový produkt FLEXI. To nejlepší z několika používaných verzí FLEXI a NA PŘÁNÍ jsme aktuálně spojili do jednoho přehledného produktu,“ vysvětluje v tiskové zprávě Petr Procházka, ředitel Úseku pojištění osob v Kooperativě.

Bonusy za věrnost i rozsah pojistky

Kooperativa aktivně usiluje o edukaci a podporu svých klientů, aby si zajistili kvalitní pojistné krytí. Nová varianta FLEXI proto přináší také řadu výhod spojených s komplexním nastavením pojistky.

Klienti mohou využít až 30% slevu na rizikovém pojistném při sjednání komplexního pojištění vážných onemocnění, invalidity, trvalých následků, nemoci nebo úmrtí. Kooperativa rovněž odstranila všechny správní poplatky při měsíčním pojistném ve výši 1000 Kč a více a zrušila výluky na příčiny před počátkem pojištění. Snaží se tak motivovat klienty k zajištění kvalitního pojištění proti těm nejvážnějším rizikům, která ohrožují život jednotlivců i rodin.

Důležitým faktorem při životním pojištění je také dlouhodobá perspektiva. Proto nová varianta FLEXI od Kooperativy zahrnuje výhodu v podobě bonusu za věrnost.

„Za každých 5 let trvání pojištění klientovi navýšíme pojistné plnění  u všech významných rizik o 5 %, aniž by se mu zvyšovala platba pojistného,“ vysvětluje Petr Procházka, který dodává, že maximální navýšení pojistného plnění činí 20 %.

Unikátní součástí nového FLEXI pojištění je také bonus s názvem „Cesta ke zdraví“, který poskytuje až 100 000 Kč na zotavení z vážných nemocí a úrazů. Klient může tento bonus využít například na zdravotní pomůcky, lázeňské procedury, ošetřovatelskou péči, úpravu vozidla nebo úpravy bydlení. Kromě toho je zde také bonus na prevenci, který přináší až 3 000 Kč nad rámec procedur hrazených zdravotní pojišťovnou, a to každých pět let.

Potěší i nové pojistné podmínky

Nová varianta FLEXI pojistky srovnává podmínky pro klienty různých profesí. Pojištění tak nově nebere v potaz rizikovost zaměstnání klientů ani jejich rekreační sportovní aktivity. Policista si tak například může sjednat pojištění za stejnou cenu jako úředník – a nebudou mu účtovány ani přirážky za sport, pokud není profesionálním sportovcem.

I nová varianta pojištění si však udržuje svou flexibilitu –  klienti mají stále možnost zdarma měnit smlouvu kdykoliv během její platnosti. Při významných životních událostech, jako je svatba nebo narození dítěte, získají klienti navíc možnost bez ohledu na svůj zdravotní stav navýšit pojistné částky až o 50 %.

Pro klienty s existujícími typy životního pojištění u Kooperativy je také dostupná výhodná a spravedlivá konverze pojistky na novou variantu FLEXI bez potřeby sjednávat novou smlouvu. Program Renovace, který tuto modernizaci umožňuje, aktuálně využívá ročně více než 5000 klientů. S rozšířením nabídky o nové FLEXI pojištění Kooperativa očekává ještě větší zájem klientů.

Věděli jste, že…Kooperativa je předním poskytovatelem životního pojištění a spravuje celkem 1,45 milionu smluv s celkovým předepsaným pojistným ve výši 14,5 miliardy Kč?