Pobočka UniCredit Bank.

UniCredit Bank nabízí novým klientům až 10 000 Kč jako odměnu za založení běžného účtu, s tím že minimálně 3× měsíčně musíte zaplatit kartou. Nabídka platí pro klienty, kteří v posledních 12 měsících neměli běžný účet v UniCredit a založí si ho nyní.

Klienti si mohou zvolit z variant Start, Open a Top. Odměna platí pro všechny typy účtů, ale u účtu Start neplatíte žádné měsíční poplatky.

Akce by měla běžet do konce letošního června. Pro splnění podmínek je třeba každý kalendářní měsíc zaplatit aspoň 3× debetní kartou, počítají se přitom platby v obchodech i přes internet. A to bez ohledu na jejich výši.

Naopak výběry z bankomatů se do počtu tří platných plateb nezapočítávají.

Získáte 400 Kč měsíčně

Za každý měsíc, kdy provedete alespoň tři platby kartou, získáte 400 Kč na účet v UniCredit Bank  jako odměnu. Tuto odměnu obdržíte vždy poslední den následujícího měsíce.

Banka tuto nabídku poskytuje po dobu 25 měsíců od založení účtu, což znamená, že můžete získat až 10 000 Kč.

Je důležité mít na paměti, že do celkové doby 25 měsíců se zahrnuje i měsíc, kdy jste si účet založili.

Čeká vás úrok až 6 %

V rámci zmíněné akce nabízí banka k běžnému účtu automaticky i jeho spořicí variantu. Základní úrok tohoto účtu činí 3 % p. a., stačí ale třikrát měsíčně zaplatit kartou (tedy splnit podmínky pro připsání zmíněné bonusové částky) a získáte další 3 % jako bonus. Celkem tak dosáhnete na úrokovou sazbu  6 %.

Tyto sazby platí pro vklady do 500 000 Kč.

Nabídka však platí pouze do konce června. Po této době úrok pravděpodobně klesne na standardní úroveň, kterou UniCredit Bank nabízí svým stávajícím klientům. Tedy na 2,5 %.

Banka nabízí i vstupenky do kina

Kromě uvedené akce nabízí UniCredit Bank novým klientům také 12 volných vstupenek do multikin CineStar. A pro klienty ve věku 18-26 let navíc jedno Maxi popcorn menu pro dvě osoby.

Dejte však pozor na to, že tuto akci nemůžete kombinovat s finančním bonusem, o kterém jsme se zmínili v předchozí části.

Pokud si přejete získat odměnu 10 000 Kč, zkontrolujte si, že nemáte v žádosti o založení účtu předvyplněný promo kód pro vstupenky.

Co získáte jinde?

Podobné nabídky mají také některé další banky. Například noví klienti Raiffeisenbank mohou získat až 3 000 Kč. Stačí 3× měsíčně zaplatit debetní či kreditní kartou a banka jim pošle za každý měsíc 500 Kč – maximálně však šest měsíců po sobě.

Služba Skip Pay od ČSOB nabízí až 2 500 Kč. Noví klienti, kteří si založí ověřený účet Plus, totiž získají roční dálniční známku v hodnotě 1 500 Kč. Dalších 1 000 Kč mohou získat během dvou měsíců používáním karty.

mBank vrátí až 2 000 Kč z nákupů novým klientům, kteří zaplatí kartou přes mobil nebo hodinky. Akce platí do konce dubna a banka vrátí maximálně částku, kterou klient zaplatil. Air Bank nabízí novým klientům 500 Kč za vyzkoušení běžného účtu. Pro získání odměny je nutné založit účet do konce dubna a nejpozději do konce května ho propojit s mobilní aplikací My Air.