Základní informace o Inbank

Důležité informace

Kód banky:
5051
Web:
www.inbank.cz
Internetbanking:
www.inbank.cz
SWIFT kód:

Adresa sídla

Lazarská 13/8
120 00 Praha 2

Produkty Inbank

Půjčky

O Inbank

Estonská Inbank, která vstoupila na český trh v září 2022, představuje moderní digitální banku bez fyzických poboček a bankomatů.

Založená byla v roce 2011 jako finanční společnost Cofi a transformovala se v roce 2015 na Inbank po získání bankovní licence. Zaměřuje se hlavně na spotřebitelské úvěry a v některých zemích nabízí i spořicí produkty.

Inbank se zaměřuje na poskytování finančních řešení přímo na místě prodeje, aby zákazníkům nabídla maximální dostupnost a flexibilitu. Tato strategie umožňuje bance nabízet personalizované financování jak v malých obchodech, tak u velkých firem, a to jak offline, tak online. Díky tomu, že financování je integrováno přímo do nabízených produktů a služeb, podporuje Inbank více než 5 400 obchodních partnerů v jejich prosperitě.

Služby poskytuje převážně prostřednictvím obchodních partnerů a momentálně má přes 800 tisíc klientů v několika evropských zemích. Produkty Inbank zahrnují půjčky, termínované vklady a spořicí účty.

Naše hodnocení Inbank

Inbank se zaměřuje na inovace a spolupráci s rozsáhlou sítí partnerů, díky čemuž nabízí především spotřebitelské úvěry. Banka vyniká v nabídce výhodných úvěrů na ekologické projekty a zajišťuje rychlé zpracování úvěrových žádostí, což umožňuje rychlé získání financí.

S podnikavým duchem, otevřeností k novým nápadům a hledáním příležitostí pro expanzi na další trhy, Inbank drží kurs úspěchu. Její technologicky řízený přístup se opírá o moderní, flexibilní platformu, založenou na pokročilých technologiích.

Jako hlavní nevýhody se jeví omezený rozsah produktů a žádné fyzické pobočky.