Základní informace o Hello bank!

Důležité informace

Kód banky:
3050
Web:
www.hellobank.cz
Internetbanking:
www.hellobank.cz
SWIFT kód:
BPPFCZP1

Adresa sídla

BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod
Karla Engliše 5
150 00 Praha 5

Produkty Hello bank!

Hypotéky

Účty

Pojištění

Investice

O Hello bank!

Hello bank! je na českém trhu poměrně krátce – jako banka u nás působí teprve od roku 2017. Její kořeny ale sahají až do roku 1996, kdy v ČR začal působit její předchůdce – poskytovatel nebankovních úvěrů Cetelem.

Tato společnost se v roce 2015 sloučila se svou mateřskou bankou BNP Paribas Personal Finance SA. O dva roky později pak vstoupila na český trh pod názvem Hello Bank! coby odštěpný závod BNP Paribas Personal Finance SA.

Hello bank! patří k menším bankám a aktuálně obsluhuje 340 000 klientů. Vlastních poboček má 11, její služby jsou ovšem k dispozici na 1 500 prodejních místech. Banka se totiž zaměřuje především na nákupy na splátky a další úvěrové produkty.

Hello bank! nabízí bankovní produkty v těchto kategoriích:

běžný účet, spořící účet, půjčka, kreditní karta.

Naše hodnocení Hello bank!

Hello bank! je mladá a moderní banka, která si u svých produktů účtuje minimální poplatky. Její služby přitom vyřídíte snadno přes internet.

Potěší také nabídka úvěrových produktů se zajímavým úrokem. Banka navíc podporuje ekologii, proto svým klientům poskytuje ještě nižší úrok při pořízení zeleného bydlení nebo elektromobilu.

V současnosti nabízí také spoření s úrokem, který patří mezi nejlepší na trhu.

Nevýhodou Hello bank! je poměrně úzké portfolio produktů. Zamrzí také malý počet poboček a vlastních bankomatů.