Základní informace o České spořitelně

Důležité informace

Kód banky:
0800
Web:
www.csas.cz
Internetbanking:
george.csas.cz
SWIFT kód:
GIBACZPX

Adresa sídla

Olbrachtova 1929/62
140 00 Praha 4

Produkty České spořitelny

O České spořitelně

Česká spořitelna, založená v roce 1825, drží pozici nejstarší a zároveň největší banky na českém trhu. Její cesta z původní státní instituce až k současnému začlenění do skupiny Erste Group od roku 2000 je příběhem dlouhodobého vývoje a expanze. Kromě hlavní bankovní činnosti zahrnuje portfolio České spořitelny také specializované instituce, jako je Stavební spořitelna České spořitelny, Česká spořitelna penzijní společnost a Leasingové služby ČS.

S více než 400 pobočkami a 1700 bankomaty je Česká spořitelna přístupná téměř 4,5 milionu klientům po celé České republice.

Její rozsáhlá nabídka zahrnuje produkty a služby pro individuální klienty, podnikatele i organizace veřejného a neziskového sektoru, pokrývající vše od běžných účtů, přes úvěry a hypotéky, až po investiční a pojišťovací produkty. Tato široká paleta služeb odráží její snahu nabízet komplexní finanční řešení na míru potřebám svých zákazníků.

Naše hodnocení České spořitelny

Česká spořitelna se může pochlubit pozicí rozsáhlé a stabilní finanční instituce, nabízející široké spektrum produktů. Její služby jsou určeny nejen soukromým osobám, ale i firmám, neziskovým organizacím či družstvům, díky čemuž si u ní najde to své prakticky každý. Kvalita jejích služeb je navíc potvrzována pravidelným získáváním ocenění, mezi která patří například prestižní Zlatá koruna.

Klienti ocení i výbornou dostupnost jejích poboček a bankomatů. Přesto je Česká spořitelna vnímána jako banka s konzervativnějším přístupem, kde se mnohé služby musí vyřizovat osobně na pobočkách, a často jsou spojeny s poplatky.