Základní informace o Oberbank

Důležité informace

Kód banky:
8040
Web:
www.oberbank.cz
Internetbanking:
banking-oberbank.cz
SWIFT kód:
OBKLCZ2X

Adresa sídla

I.P.Pavlova 5
120 00 Praha 2

Produkty Oberbank

O Oberbank

Oberbank se na českém finančním trhu objevila v roce 2004 a patří mezi menší bankovní domy. S 21 pobočkami po celé České republice poskytuje služby přibližně 18 000 klientům. Její zázemí však sahá až do Rakouska, kde její mateřská společnost působí od roku 1869, což jí dodává solidní historický základ a tradici.

V nabídce Oberbank naleznou jak firemní, tak soukromí klienti širokou škálu standardních finančních produktů. Mezi ně patří úvěry, běžné účty a možnosti spoření. Banka klade velký důraz na osobní přístup a přímou komunikaci s klienty, což je vidět na jejím důrazu na individuální potřeby každého zákazníka.

Oberbank se zavázala k udržitelnosti a ekologickým principům ve svém bankovnictví. Banka se zaměřuje na podporu zelených projektů a nabízí speciální produkty, které podporují ekologické a udržitelné podnikání. Tento přístup nejenže reflektuje rostoucí trend zodpovědného bankovnictví, ale také umožňuje klientům přispět k lepšímu životnímu prostředí prostřednictvím svých finančních rozhodnutí.

Naše hodnocení Oberbank

Oberbank klade velký důraz na přizpůsobení svých služeb jednotlivým potřebám klientů, což se odráží i ve flexibilitě úrokových sazeb u půjček a spořicích produktů. Každý klient zde může očekávat, že mu osobní bankéř připraví finanční produkty přesně na míru. Podnikatelské subjekty zde najdou širokou paletu služeb specificky navržených pro potřeby právnických osob.

Jednou z nevýhod banky je nutnost osobně navštěvovat pobočky pro většinu bankovních operací, včetně zakládání běžných účtů. Toto může být zvláště problematické pro obyvatele menších měst a obcí. Kromě toho je třeba vzít v úvahu, že Oberbank nabízí omezenější spektrum finančních produktů ve srovnání s některými většími bankami.